Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányoknak ez jelenti az...

A lányoknak ez jelenti az "izgalmat" és a változatos érdekes életet amit annyira szeretnének?

Figyelt kérdés

Valójában amikor összeállnak egy ilyen izgalmas sráccal mondhatnám hogy rossz fiúval akkor ők maguk sem gondolják komolyan..nagyon jól tudják hogy ez nem fog sokáig tartani de egy ideig másra nincs is nagyon igényük sajnos..ezért nem kellünk nekik mert látják hogy mi azért nem tolerálnánk annyira ezt az egész ökörséget meg drámázást amit akarnak igazából.

Valójában rájöttem hogy sajnos a kinézet nem elég önmagában meg az sem ha van kocsid.

Én jelenleg így nézek ki

[link]

(tudom nem nagy durranás de azzal sztem nem hazudok ha azt mondom hogy az átlagtól jobb+magas vagyok) arcra meg max átlagos és mégsem tudok felmutatni 21 évesen egy barátnőt sem sőt még szűz is vagyok...

A kinézet olyan szempontból számít hogy divatosnak kell lenni mert akkor "gyökér" vagy hanem követed..rám is mondták már de én meg leszarom ilyesmire nem költök, egyszerűen férfiasan szoktam öltözködni.

Az az egy mementó van még amit ilyenkor az "öregek" mondanak hogy "majd eljön a te időd is" Vagy hogy "most még hülyék de később majd futnak egy ilyen pasi után mint te" Hát nem tudom mi lesz, mindenesetre folyamatosan próbálkozom eddig sikertelenül.

Ha válaszoltok senkit nem fogok lepontozni...gyűlölködni meg beszólogatni sem kell mielőtt megténnétek talán 10mp et számoljatok és mi van ha igazából baromira szar már nekem így is..


2014. okt. 29. 20:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%

Az a baj, hogy szerinted az izgalmas élet ökörség és drámázás. Az izgalmas élet az egyenlő a tartalmassal. Unalmas az, aki egésznap otthön ül és semmit sem csinál. EZ AZ, AMI TASZÍT MINDENKIT!!!!! Egy ilyen otthonülős mellett az ember csak besavanyodik.

Nem rosszfiú kell, hanem olyan, aki TUD és AKAR élni.

És lefogadom, hogy neked most a méregdrága étterem meg a mozi ugrott be elsőnek, de elmondom, hogy nagyon fasza ingyenes programok is léteznek és akkor már nem leszel unalmas. És hogy hova viszed és milyen gyakran, csak egy dolog. De ha nem is lehet veled beszélgetni semmiről sem, max 1-2 témáról, szintén felejtős. Ha eddig még nem keltél el, akkor nem a külsődben van a hiba. Igen, ezzel szembe kell nézni, de le lehet gyűrni.

2014. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
ne hazugyá te nem vagy batman.
2014. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Valóban nem vagyok az csak valami arctakarót kellett használni :D
2014. okt. 29. 20:30
 4/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha te írtál nekem privit bocsi, de ide válaszolok. Én koncertekre szoktam járni a barátaimmal, vagy város ligetbe, meg ilyenek. Nem úgy csajozok, hogy odamegyek, hanem baráti társaságból, vannak nagyon okos, klassz csajok. A mosatni barátnőmet is így ismertem meg.
2014. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Őő köszönöm a tanácsokat de am nem én írtam neked
2014. okt. 29. 21:15
 6/22 A kérdező kommentje:

És hogy még erre reagáljak nekem nincsen sajnos baráti köröm.

És a csajok meg sokkal szívesebben jönnek össze olyannal akivel van közös ismerősük. Lehet hogy ha te is csak szólóban nyomtad volna akkor a mostani csajod egy perverznek hitt volna és nem jön össze, persze ez nem biztos.

De baráti kör nélkül nem nagyon állnak szóba az emberrel, volt már hogy odamentem csajhoz pl buliban vagy koncerten de 5-en nevettek ki egyszerre hogy "mégis mi a szart akarok én itt"

2014. okt. 29. 21:18
 7/22 anonim ***** válasza:

Ne divatmajmot akarj felszedni (ha nem ilyenekre pályázol, akkor nem fogják rád azt mondani hogy gyökér, ha nem a legújabb b...zitrend szerinti tapadós gatyát és rózsaszín pólót hordod.


Ne pénzéhes pláza p..csát akarj felszedni, akinek majd mindene mű, és akinek az számít hogy van e kocsid, pénzed, és az az első kérdése, hogy mennyit keresel.


Normálisnak tűnő, neked tetsző lányoknál próbálkozz, próbálj meg másfajta ismerkedési módokat is, ha eddig suliban/diszkómániások között mászkáltál, és akkor előbb utóbb lesz barátnőd. (remélem semmi sértőt nem írtam)

2014. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Találkoztam már olyannal is "normálisnak tűnt"

de 3x találkoztunk aztán azt mondta többet ne...

2014. okt. 29. 22:26
 9/22 anonim ***** válasza:
Nyilván meg van az oka, hogy miért mondta, hogy többet ne és nem biztos, hogy benne van a hiba. Miért nincs baráti köröd?
2014. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Mert rosszul vagy az ilyen "este összeülünk mert mekkora nagy cimborák vagyunk és felváltva szivjuk a sima cigit meg a zöldet közben piálunk meg megy a nagyon kemény szar magyarrapp és igazából semmi nem történik estékből"

De a lányoknak ez jön be meg az ilyen senkiháziak.

2014. okt. 29. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!