Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ti hogy bírtátok ki...

Lányok! Ti hogy bírtátok ki az első szexet? Nagyon fájt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges volt a kérdés, mert 100000 ilyet olvashatsz google kereséssel is. De ha már ott jársz, akkor azzal is fogsz találkozni, hogy egyén függő a fájás és a vérzés is.
2014. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem fájt nagyon, vérzett is.. minden alkalommal egyre jobb lett :)
2014. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
50%
A partnered odafigyelésétől függ. Amúgy ne aggódj max egy pillanatig fájhat, tovább nem :)
2014. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy fiúként válaszolok, de sok mindentől függ, hogy mennyire fáj az első. Egy kicsit mindenkinek fáj, de aki az átlagosnál szűkebb annak jobban. Ez fokozódik, ha nem vagy teljesen ellazulva, nem vagy fullra felizgulva és nem vagy elég nedves. Ne görcsölj előre azon, hogy a következő fájni fog, mert akkor csak még jobban összeszűkülsz. Kérd meg a fiút, hogy az előzőnél jobban kényeztessen előtte és próbáld meg teljesen elengedni magad. Egyébként előbb-utóbb csökkenni fog a fájdalom és nemsokára már kifejezetten élvezni fogod.
2014. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem "kibírtam", hanem nagyon élveztem. :-)


(Nekem se fájdalommal, se vérzéssel nem járt, ami egyrészt nyilván szerencse kérdése volt - a szűzhártyának is nagyon sok típusa van vastagság és rugalmasság tekintetében, illetve olyan szemontból, hogy mekkora rajta a nyílás, - másrészt a Párom nagyon figyelmes, türelmes és gyengéd volt.


Nekem nagyon szép élmény volt az első szeretkezésünk.

2014. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én felkészültem a legrosszabbra, és ahhoz képest szinte egyáltalán nem fájt, sokkal rosszabbra számítottam..

Mondjuk Ő nagyon vigyázott rám h ne fájjon szép lassan óvatosan stb..

Többször kérdezgette h nagyon fáj?; Fáj? meg ilyenek

nekem nagyon jó volt az első :)

Nem kell félned!:D

2014. okt. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"hogy bírtátok ki"


Ha így álltam volna hozzá, el sem kezdtem volna, még a kapcsolatomat se.


Az elsőnél éreztem fájdalmat, de a partnerem gyengédsége miatt ez élvezetes volt, mivel tudtam, hogy az övé lehetek. Ő is én is nagyon élveztük, ennél jobban nem is tudtam volna elképzelni, mert az orgazmus mellett egyéb élvezetekben is volt részünk.



Nem tudom miért fél sok ember ennyire, én sohasem stresszeltem magam ilyenen. Amikor ott volt az alkalom akkor megtörtént teljes szerelemben.


Nem tudhattam előre, hogy mennyire fog fájni nyilván, de ennek ellenére sem kell senkinek a "fájdalomtól" tartani, mivel az egy kellemes dolog is lehet, mert a barátodé lehetsz és tudod, hogy ez után nem lesz fájdalom. Egy szóval nem kell ilyeneken agyalni, mert csak felhergeled magad.


Pl: meg kell műteni az egyik lábadon pl. a körmödet. Te félsz, videókat nézel műtétekről, nagyon izgulsz, mindenkit megkérdezel kb mennyire fájdalmas, teljesen rástresszelsz és előhozod azt a feszültséget, amitől fájdalmasabb lesz, mintha csak nyugodtan viselted volna.


Nem szabad előre ennyire izgulni.

2014. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
felesleges ez a sok paráztatás, senki sem halt még bele. kicsit kellemetlen, de nem egetrengető fájdalom, inkább csak fura.
2014. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"hogy bírtátok ki"

Szerintem ez nem egy olyan túl kell esni és bírjuk ki dolog, ha olyannal szeretkezel, akivel tényleg akarod is.


Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy a szülést, hogy lehet kibírni, mert az azért nem egy szüzesség elvesztése szintű fájdalom.:D

2014. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!