Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok első alkalommal meddig...

Srácok első alkalommal meddig bírtátok?

Figyelt kérdés
Milyen hamar sülnek el elsőre a fiúk? és Ha nagyon korán akkor még folytatódhat egy következő menettel? 17/F
2012. okt. 10. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elsőnél el sem mentem:))) Am tovább birom mint a csajok:))
2012. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar.Persze egy kis pihenő után már lehet is folytatni a mókát ;)
2012. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de azt igen, hogy recskázásnál elsűlés után alig bírom rávenni a farkamat,hogy bleevérjen a gatyámba még tíz percel később is áll. Volt már olyan is,hogy rögtön kiverés után elálmosodtam, majd leragadt a szemem, de még akkor is állt az a sszemét. szóval ha nem vágnék túl szenvedős fejet tözeléskor, akkor tudnám még tolni repedésig a likát úgy gondolom.
2012. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én először az első csajom popsijába kaptam bejutási engedélyt. És annyira élveztem a behatolást, hogy 3 másodperc alatt el is mentem:) Aztán pár hétre rá csináltuk punciba és akkor egyáltalán nem volt ilyen hamar elsüléses probléma,(addig csináltam ameddig a csaj akarta) hála az első - nevezzük - főpróbának:)
2012. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!