Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig lehet beszedni az...

Meddig lehet beszedni az aktus utáni gyógyszert?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék rá, hogy medigg vehetem be a gyógyszert a nemkíván terhesség ellen.

Szerencsére még sohasem kellet ilyet használnom, mert védekezünk, csak nem akarok kellemetlen meglepetéseket.


2010. jan. 26. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
72 óra
2010. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül hívják 72 órás tablettának. :P
2010. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában 72 órás tabik vannak ilyenkor, vagis aktus után max 72órán belül be kell venni mind két tabit.A kettő között 12 óra telik el.Én ilyet szedtem,de lehet vannak más készítmények.Bár elileg csak receptre lehet kapni,de vannak korrekt gyógyszerészek,akik adnak annélkül is.
2010. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm, h ilyen rendesek vagytok!

habár, nem szeretnék ilyet használni!!!

utolsó: köszönöm, nem is tudtam, h kettőt kell, 12 óránkén egyet...húúú

2010. jan. 26. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
de ha beszedted egy fél évig taccsra vágja a hormonjaidat, a menszeszed össze vissza fog megjönni, szarul leszel stb...
2010. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó, ne beszélj tapasztalat nélkül. én vette be mar ilyet, és nem lett tole semmi bajom.
2010. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!