Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megtortent az aktus,...

Ha megtortent az aktus, veletlenul elszakadt az ovszerunk es nem szeretnenk babat, bevettem egy gyogyszert, ami elmeletileg nem engedi h terhes legyek, vajon mennyi esejem van ra h nem vagyok terhes? Es mikor probalhatom ki a terhessegi tesztet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A 72 órásak nagyjából 80%-ban hatékonyak, ez a hatékonyság aztán csökken, ahogy az aktustól számítva egyre később veszed be a tablettát. Terhességi tesztet a mensi elmaradésakor/az aktus után minimum két héttel érdemes csinálni.
2010. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kb 12orara ra vettem be.nagyon koszonom h irtal sokat segitettel
2010. szept. 8. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a 72órás tabletta bevétele után maradtam terhes.

És tesztet sem csináltam mert biztos voltam a dologban. Csak később furcsa volt, hogy nőni kezdtek a melleim, hányingerem volt stb...

A gyógyszer ugye meghozta a mesidet (mint annak idején nekem). Onnantól számold az újabb ciklus és a következő mesi előtt 1-2 nappal már tesztelhetsz.

2010. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!