Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehet, hogy valaki már...

Hogy lehet, hogy valaki már 14-15évesen szexel-pettingel, viszont valaki 20+ évesen is szűz/tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem?! Srácok,ez hogy van? Mindkét oldalt meghallgatnám.15éves vagyok.Túl vagyok 1-2dolgon a lányokkal kapcsolatban,bár még szűz vagyok. Srácok! Hogy bírjátok idáig?

2014. nov. 3. 21:02
 1/8 anonim válasza:
időben nincs sok különbség csak pár év mégis a ti korosztályotok 13-15 elvan bazszva....
2014. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Más volt 10 éve a világ..
2014. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is el van baszva amugy...nemtudom milyen volt elotte,de annyira idegesit mar a sok felszines ember.marpedig a korosztalyomba minden fiu/lany felszines.:d
2014. nov. 3. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
hát igen 10 -15 évvel ezelőt középiskolába még az is ritka volt ha valakinek van barátnője és a legtöbben 18 éves korukig nem is szexeltek manapság meg már 12-13 évesen is összefekszenek az első emberrel aki kicsit is kedvesebb velük :))
2014. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Hogy bírjátok idáig?" kénytelen vagyok "kibírni". nagyon hiányzik egy komoly kapcsolat. egy olyan lány akivel szerelmesek vagyunk egymásba, és rengetegszer szeretkezünk. de ha nincs lehetőség, akkor nincs ...
2014. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincsen lehetőségem ismerkedni.
2014. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez tehát nem választás kérdése, hogy valaki kibírja-e, vagy nem.
2014. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miert ne lenne? Mindenkinek van lehetosege ismerkedni.:c
2014. nov. 5. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!