Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hol találhatnék egy csajt...

Hol találhatnék egy csajt akivel elveszíthetném a szüzességem?

Figyelt kérdés
Ha az segít akkor van egy Q7 es audink, de nem szeretem ha a miatt rajonganak körbe, mert azt fater érte el és nem én, arra is büszke vagyok de amit én értem el azzal sokkal szívesebben mutatkoznék
2014. nov. 3. 21:13
 1/9 anonim válasza:
menny el prostihoz :)
2014. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha szexpartnert keresel akkor használd azt az Audit. Ha pedig viszonzott szerelmet akarsz, akkor keress barátnőt. Hogy hol? Bárhol a világban.
2014. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Apádnak van egy Q7-es Audija, és Te mi a lóf4szt tudsz felmutatni, azt miért nem írod le? Vagy éppen a szüzességed elvesztése lenne az, amire oly' büszke lehetnél?
2014. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2014. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 nagyon sajnalom az 50% ot száz akart lenni csak telorol melle ment :S
2014. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tesco parkolóban a zokni árus cigo asszonyt nem kérdezted még? Jó pénzért az tuti segít és nézd a jó oldalát! A 90%-nak egy foga sincs mert vagy az ura verte ki neki, vagy a sok kölyöktől ki hullott neki ! Legalább nem fog fogazni
2014. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
#5 bárkivel megeshet...megbocsátom vétkeid :)
2014. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látod, nekem is ugyanez a problémám, csak nekem nincs Q7-esem.. De ha lenne itt vállalkozó szellemű lány, akkor írhatna :)
2014. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt tudja felmutatni hogy egy lúzer szűz szar...
2014. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!