Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már szeretném elveszíteni a...

Már szeretném elveszíteni a szüzességem. Mit tegyek? L/18

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy még szűz vagyok.Nem vagyok csúnya,mindenki azt mondja hogy szép babaarcom van es átlagos alakom,nem kövér de nem is anorexiás.De eddig valahogy nem jött össze.Lett volna már jó pár jelentkező de nem akartam olyannal lefeküdni akit nem szeretek.Ebből elegem van.Keresek egy jó pasit és lefekszem vele.Csak az a baj hogy félek hogy esetleg pont annak nem jönnék be akit kinézek és az milyen gáz már ha elutasít vagy ha lefekszem valakivel és eldicsekszik vele másoknak :s A kérdés az lenne hogy egy fiúval hogy közölhetném mi a szándékom úgy hogy ne legyen gáz? Köszi a segítséget aki normálisan válaszol és nem kérek priviket :)

2014. okt. 26. 18:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Itt lesz jelentkező!
2014. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
" milyen gáz már ha elutasít" - Mintha nekünk fiúknak nem lenne gáz...
2014. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
A kérdést végigolvasva: Még várj.
2014. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem azzal veszítsd el akit szeretsz...
2014. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben annyit tudsz tenni hogy sokat ismerkedsz. Menny el bulizni ilyesmi és keress "helyes" srácokat. NE közöld vele mi a szándékod mert ráfázhatsz. Szerintem csak ha " kiérdemli", ha te úgy véled vesd rá magad. Aztán kitudja, lehet hogy ő lesz a nagy Ő.
2014. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

Lehet most kéne felhívni egy régi jó fiúbarátot... Lehet járhatóbb út mintha az első jóképű pasassal próbálkozol.


De neked is azt mondom, amit a másik topikban a 23 évesnek. A felnőtt nő dönt, nem ide irkál. :)

Ha nem tudsz dönteni, akkor inkább még várj :)

2014. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Miért lett hirtelen ilyen sürgős? Nem lenne jobb egy olyan sráccal, akivel már együtt vagy egy ideje, és bízol benne?
2014. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
maradj csak még.
2014. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb próbálj összebarátkozni a kiszemelttel, legyen egy kölcsönös bizalmi kapcsolat, aztán vesd fel neki. Így akár belemegy akár nem, nem kell attól félned, hogy megaláz vagy kiteregeti a dolgot.
2014. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Csatlakozom Dowdhoz: hívj fel egy régi jó fiúbarátot. ;)
2014. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!