Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz, ha párom 34...

Szerintetek gáz, ha párom 34 éves és szűz? Mire figyeljek az első együttlétkor?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit fura kérdés, de a párom 34 éves és szűz ... 9 hónapja vagyunk együtt és most úgy érzi, hogy készen áll rá. Arra gondoltam, hogy elvinném egy welness hétvégére és ott történne meg a dolog (anyagilag nekem bőven belefér), mert nagyon stresszes és munkája és nehezen engedi el magát eléggé. Szerintetek ez jó ötlet?


Azért is tettem fel itt eme kényes kérdés, mert sohasem volt dolgom szűz nővel és idősebb vagyok nála. A volt feleségem már nem volt az. Esetleg gondoltam, hogy megkérdezném a húgom, hogy mire figyeljek, de a párom megkért rá, hogy senkinek ne mondjam.


Köszi előre is az értelmes válaszokat! (Nem tudom számít-e, hogy óvszert fogunk használni)



2014. nov. 6. 18:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Hát, akkor már csak akkor vedd el neki, ha biztosan véglegesen együtt maradtok. Nem azért tartogatta ilyen sokáig, hogy csak úgy elpasszolja valakinek. Remélem, nem lesz utána harmadik feleséged is...
2014. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
9honap kell ra,h felkeszuljon? 34evesen? Nincsenek fogai,vagy hogy maradt 34eves koraig szuz?:oo amugy sok elojatek,gyengedseg.:)
2014. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
2. Miért, aki 15 évesen elveszti a szüzességét, annak meg sok foga van , vagy mi? ILyen alapon...
2014. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Figyeld a rezdüléseit, és bátorítsd, hogy bármit amit érez vagy akar azt mondja ki, mert néma gyereknek anyja sem érti a szavát, nemhogy a pasija.
2014. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon-nagyon csúnyán át vagy verve. :D Ó, csak nem terhes lesz utána? Majd nagyon lepődj ám meg...
2014. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Huh elég sokáig várt a párod az biztos! Mondjuk én elképzelni sem tudom hogy lehet addig kibírni de biztos megvolt rá az oka.

Hát figyelj légy vele gyengéd és a figyelmedet inkább rá összpontosítsad az tényleg nagyon fotnos hogy ellazuljon és átadja magát a helyzetnek akkor kevésbé kellemetlen bár ez az egész is kicsit egyén függő. Nyilván ha látod hogy nagy fáj neki akkor lassíts vagy állj le teljesen ilyenekre gondolok. Mivel te tapasztalt vagy használd ezt fel.

Wellness hétvége meg tök jó ötlet szerintem :)

2014. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
73%
Óvatos legyél vele, gyengéd , figyelj oda minden reakciójára van akinek nagyon fáj...
2014. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
A welness hétvége jó ötlet. Az a lényeg, hogy ne görcsöljetek rajta. Sok sikert:)!
2014. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6%
Ennyi évesen lehet már masztitól nem szűz.óvatosan tedd be.
2014. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Bocs, de szerintem ez nem normális. Ha vallásos és házasságig nem szexel, az oké, de ha egyéb miatt, 34(!) éves koráig, akkor ott tuti van valami gond, legalábbis fejben biztos.
2014. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!