Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy 21 éves fiú még szűz...

Ha egy 21 éves fiú még szűz és nem nagyon mer kezdeményezni a lányoknál az szüzen fog meghalni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
te biztos
2010. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nyugi nemgáz...de nemértem mit nem lehet kezdeményezni...elmész valami utolsó diszkóba és midnen csajhoz odamész h szia jössz baszni? valamelyik csak lesz olyan gyökér...
2010. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ajj dehogyis. Most nem értem mi a baj azzal, hogy még szűz vagy, hiszen csak 21 vagy. Nem kell már 15 évesen beleugrani. Biztosan találsz majd egy olyan lányt, akivel megjön hozzá a kedved, amúgy most már kezd újból divatba jönni a lányoknál, hogy szűzek maradjanak, szóval a lánynak is jobb lesz, ha úgy leszek együtt, ha mindkettőtöknek az lesz az első alkalom. sok sikert!
2010. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
állítólag 20 nő közül egy bevállalja. 21 éves szűznek nem sok 19 pofon egy dugásért cserébe
2010. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és kezdeményezz.
2010. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igen én úgy fogok meghalni :)

de ha feljön a téma jobban hazudok mint az aki csinálta is

2010. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért, gondoltod majd magától "elvesztődik" a szüzessége?
2010. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az hogy nem mersz kezdeményezni azt jelenti hogy, még nem is láttál olyan lányt aki igazán tetszett volna, mert ha láttál volna olyat, automatikusan oda mentél volna hozzá. Én 20 éves vagyok és inkább szűzen fogok meghalni, minthogy olyan lányokat csináljak föl akiket igazából nem is szeretek. És halálom előtt legalább elmondhatom azt hogy, én nem adtam oda magam akárkinek és hogy kiemelkedtem a többi férfi szürkeségéből. Persze a szex egy nagyon jó dolog, de csak akkor, ha igazán szeretsz valakit!
2010. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szerintem nem gáz az én barátok 22 évesen is az volt, én voltam neki az első, és nekem is ő volt sz első.

Amúgy a második válaszra reagálva vannak pasik akik a diszkóban felszedhető egy éjszakás csajokra nem gerjednek. Van aki úgy érzi hogy neki jobb is akad és nem teszi meg olyanokkal.

2010. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
15:43 kommentezo nem tiszta:P
2010. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!