Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ti mennyi idő után...

Lányok ti mennyi idő után jutottatok a csúcsra első alkalommal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Elso alkalommal (szuzesseg elvesztesenel?) az volt a csucs, mikor vege lett, az elso nekem nagyon fajt.
2010. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon fel voltam izgulva, szóval kb. 3-5 perc alatt a nyelvétől : )
2010. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

elsőnél?semikor :S

nagyon fájt: S

2010. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hat ez mindenkinél másképp van....én 17 évesen vezstettem el, és amikor legelőször bedugta, akkor fájt egy kicsit, de nagyon fel voltam izgulva, még meg kellet szokni az új érrzest, hogy vki benned van :)) de tartottunk egy kis szünetet, és a második menetben már volt orgazmusom.
2010. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez olyan szemétség hogy a lányoknak fáj.. tudom hogy csak az első pár, de akkoris.. így egyáltalán nem szívesen veszem el bárkinek is a szüzességét...
2010. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem abszolúte nem fájt az első nagyon élveztük mindketten és kábé 10 percen belül csúcsra jutottunk mindktetten. ismteni volt. szerintem nem mindenkinek fáj az első. alig akartuk abbahagyni xD
2010. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
énnekem is azelsö pár fájt egy picit, de nyelvvel sikerült=)
2010. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!