Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez baj? Ez normális?

Ez baj? Ez normális?

Figyelt kérdés
Csajom szűzhártyáját 4 napja szakitottam átt azóta vérzik neki mindennap egy picit ez normális vagy baj van?

2014. nov. 18. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hagyni kéne meggyógyúlni, miért strapáljátok a punciját???
2014. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ő mondta 2 ml egy napra és annyi de négy nappal azelőtt voltam vele utoljára agyban azota semi nem strapalom :D
2014. nov. 18. 18:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Indokolatlan vérzéssel már régen orvosnál kéne lennie. De komolyan! (nőgyógyász)

Ha nem menstruál, és te sem vagy vele, akkor marhagyorsan meg kéne tudni honnan vérzik és főleg miért!

2014. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hat a csaj nagyon szűk volt és bogott mikozben beraktam neki valszeg nem szakadt at neki tisztára mert rá volt fezsulve izmai is fezsultek

Kézzel lábbal kapaszkodott

2014. nov. 18. 18:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Konkrétan megerőszakoltad!

Gratulálok te állat!

2014. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kifogattad a szavam nem erőszakoltam meg o akarta elveszteni en beraktam neki mert amugy iylen felenk ki szolid csaj aki eleteben nem is masztizott meg és megijedt a fajdalomtol
2014. nov. 18. 18:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Aki ezt jól csinálja az alatt nem bőg lány, és nem vérzik napok múlva is.

Megerőszakoltad, állat módjára csináltad.

téma lezárva!

2014. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Toobb novel voltam kérlek szépen mint ahány pinát te látni fogsz egész életedben képeken :D és eddig senki sem panaszkodott max annyit hogy picit nagy a farkam téma lezárva okostobi ulj a gépedelőtt nos nézrgrsd a képeket
2014. nov. 18. 18:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Én csak a hozzászólásokat olvasom. Hozom a pattogatott kukoricát is
2014. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#8


konkrétan nagyon is jól tudom miről beszélek. Féltucat szüzességet vettem már el életem során, és már csak koromból fakadóan is én fogtam a többet nem pedig te pajtás.


Amelyik nő bőg alattad és 4 nap után is vérzik, az konkrétan a nemi erőszak kategória. (csúnyán felsértett hüvellyel és/vagy méhnyakkal. Egyébként sűrgősen orvoshoz kell mennie!!!)


Szóval te ne okoskodj, megbuktál férfiként, és emberként is! Ha az én lányom lenne, te most nagyon nagyon nagyon lassan halnál meg....

2014. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!