Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 leszek, szűz, és szerintem...

16 leszek, szűz, és szerintem még nics ondóm . Hogy menjek biztosra?

Figyelt kérdés
többszor voltam már lánnyal és többször is előfurdolt h az erekció bekövetkezte után - nemsokkal egy kis idő mulva vizes/nedves foltokat vettem észre a boxeremen . előváladék lehetett ?
2008. aug. 15. 00:43
 1/9 anonim válasza:
38%
egy kicsit gusztustalan de annál hasznosabb megoldás: maszturbálj! és megtudod
2008. aug. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Igen bizonyára előváladék lehetett én is hasonló cipőbe járok.de ha nem vagy benne biztos próbálkozz maszturbálással és akkor elválik a dolog.remélem azért segítettem valamit.
2008. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó és utolsó elötti: HÜLYE BARMOK!!! Nem lessz a maszturbálástól semmi bajod, hiszen nagyjából mintha nővel lennél. a tényen nemváltortat. Amugy tényleg az segít, kideríteni.
2008. aug. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Sok barom välaszolo

Gerincsérv meg szörös tenyér

Haa fčlsz ezektöl akkor szopasd le magad egy kurväval mert van itt az oldalon jelentkezö sok

De 1 probät megér hogy kiverd a faszod

Vagy kérd meg a barätnödet a mai länyok szivesen megteszik mär csak kiväncsisägbol is

De elnefelejts ezčrt megujjazni öket

Sok sikert

2008. aug. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Mennyi barom írogat ide ,ahelyett hogy komolyan válaszolnának a kérdésre.Maszturbálj nyugodtan és megtudod.
2008. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
16 évesen még tényleg nem hokiztál? szinte hihetetlen, ugye nem vmi mélyvallásos családból származol?
2008. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
én vagyok az egyik barom hozzászóló, és csak ennyit szeretnék hozzátenni a dolgokhoz, hogy ez egy kamukérdés ti idióták.
2008. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
most akkor szüz vagy vagy voltál már lányal? nem lehet érteni kérdést.
2008. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ugy lánnyal h simi csók stb ..amugy szűz
2008. aug. 21. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!