Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nektek milyen volt ez első,...

Nektek milyen volt ez első, lányok? Fájt, jó volt, vagy milyen?

Figyelt kérdés
És a barátotoknak? Légyszi sok választ, nagyon érdekelne. Nekem nemsokára lesz az első és szeretnék tapasztalatokat hallani.

2014. nov. 20. 16:18
 1/7 Big Poppa ***** válasza:
van aki nem erez semmit, van akinek verzik, es faj egy picit..de most ez a kis fajdalom meger 100orgazmust nem?
2014. nov. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és akkor utána mikor bar rendesen benne voltatok akkor már jó volt? vagy csak a következő alkalomnál?
2014. nov. 20. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon élveztem az elsőt. A behatolás után kb pár másodpercig éreztem egy kicsit kellemetlen, feszítő érzést a hüvelyizmaimban (ezt egyébként még pár alkalommal később is éreztem a behatoláskor, de ez normális, annyit jelent, hogy a hüvelyizmaid nincsenek hozzászokva az ilyen feszüléshez), ami utána megszűnt, onnantól kezdve nagyon élveztem.

Az akkori partneremnek, nem tudom, milyen volt az első, de velem élvezte a szexet.

2014. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
várok még válaszokat:)
2014. nov. 20. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen vesztettem el a barátommal,akivel azóta is együtt vagyunk.Nem bántam meg,nagyon jó volt,bár eléggé fájt,de jó volt,hogy odafigyelt rám.Nem véreztem.A barátomnak is nagyon jó volt.Nagyon jó emlék:)
2014. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem nagyon fájt,csak kicsit kellemetlen volt.Bár ez valószínűleg azért volt így mert részeg voltam kicsit. (Tényleg kicsit,tudtam józanul gondolkodni)Én csak akkor vereztem picit amikor elmentem reggel pisilni. nem tudom a srácnak milyen volt.
2014. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 16 évesen veszítettem el. Csak picit fájt és nem is véreztem. Én élveztem. De a másik már tökéletes volt :D hidd el függőséget okoz :)
2014. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!