Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valaki fiatal korában...

Ha valaki fiatal korában meleg lesz akkor az soha nem is próbálja ki csajjal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy akkor egész életében szűz marad? Vagy az is szüzesség elvesztésének számít ha egy férfi egy másik férfival csinálja?

2014. nov. 30. 21:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A kérdés komoly volt, csak itt a végére elvicceltem, de akkor maradjunk annyiban, hogy nincs hivatalos definíció a szüzesség elvesztésére :)
2014. nov. 30. 22:49
 12/16 anonim ***** válasza:

Rendben. :)

Én nem tekintem magamat szűznek, pedig csajjal soha nem feküdtem le, de ha emiatt más annak tekint, az sem zavar különösebben. Nekem fura az, ha aktív szexuális élet mellett szűznek tekintünk valakit, de hát tényleg definíció kérdése. :)

2014. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én egyszer megujjaztam 1 csajt meleg létemre, de több nem
2014. dec. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "meleg lesz"... Annak születik, vagy nem annak..:D
2014. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én egészen ovis korom óta a férfiakhoz vonzódom ,de csak 18 éves korom után sikerült magamat elfogadnom.

Soha életemben nem voltam még csajjal és nem is vonzz a dolog pedig nagyon sok alkalmam lett volna már rá elég szép lányokkal is.De egyáltalán nem mozgat a téma.Az meg ,h valaki csak akkor veszíti el ha ellenkező neművel csinálja ez egy relatív fogalom mint nagyon sok más dolog a világban azért mert a wiki-n így van fent még nem jelent semmit.Nem egy kőbe vésett szabály.Ez pont olyan mint a felnőtté válás elvileg mindenki felnőtt 18éves korától számítva mégsem ismerek sok 18 éves embert akik már kiépített önellátó egzisztenciával rendelkeznek.Ugyan olyan magatehetetlen nagy gyerekek akik többnyire a szüleikre vannak utalva.

2014. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Azok a melegek akik nem voltak lánnyal angolba platinum gay-nek hívják
2014. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!