Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a legjobb barátnőtök egy...

Ha a legjobb barátnőtök egy házi buliban vesztette volna el a szüzességét részegen, ti hogy állnatok hozzá?

Figyelt kérdés
Mert nagyon megbánta és ilyenkor mit lehet barátként neki mondani ami segítene neki? És ti másképp néznètek rá? Nagyon meglepődtem mert ő nem ilyen, és a legrosszabb hogy életében nem volt pasija vagy nem csókolózott még, meg ilyenek és elvileg nem volt beszámítható. De őt nagyon szeretem és nem olyan mint a többi rib! Aki agyba főbe kefel idegen pasikkal nagyon normális, ezert birtam alig elhinni. Csak én tudok róla meg mégegy lany, de ő az egészet elakarja inkabb felejteni.
2014. dec. 1. 00:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
Őszintén sajnálnám. Nem tudja, mit hagyott ki, és soha nem tudja meg nem történtté tenni. Ez a vonat végleg elment.
2014. dec. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak én tudok róla meg még egy lány.. 2 héten belül a fél város tudni fogja. Ha igazán a barátnőd nem nézel rá más szemmel és mellette állsz. Attól független elmondhatod a véleményed
2014. dec. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem volt beszámítható, akkor tegyen feljelentést nemi erőszakért.
2014. dec. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A másik lány szintén legjobb barátnőnk, mi hárman vagyunk nagyon jóban, ha ez számít..
2014. dec. 1. 00:51
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem sikerülhet minden a legszebben. Az élet ilyen. Ez ugyan nem túl vígasztaló, de nem fog minden úgy sikerülni, ahogy a mesében van.

Hibát meg mindenki követ el. Mondjuk oké, kicsit extrém dolog, meg gondolom lehet vagy 14-15 éves, és talán nem kellett volna olyan részegre innia magát, hogy bárkit magába enged.

De ettől függetlenül megnyugtatnám, oké, ez most rosszul sikerült, de ettől ő még nem kevesebb, és legközelebb majd óvatosabb lesz.

2014. dec. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Állj ki mellette!

Emberek vagyunk, hibázunk, és ő ezt megbánta. Arra biztasd, hogy többet ne tegyen ilyet, és nem mások véleménye miatt, hanem a saját önbecsülése végett.

Lehet, hogy valaki e miatt az egy alkalom miatt el fogja őt ítélni, de te a barátja vagy, akire számíthat.

2014. dec. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
Mockosz kisz libanc!
2014. dec. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tobben is kerdeztek hany evesek vagyunk privatban. En 16 o 15
2014. dec. 1. 01:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Védekeztek?72órás?

Egyébként a srác fogja jártatni a száját!

2014. dec. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ezzel csak az a bajom, hogy mondogatja, hogy ő nem olyan, nem olyan, közbe meg mégis. 15 évesen bebaszik úgy hogy nem tud magáról, akár 10-en is végigmehettek volna rajta. Szóval az egy dolog, hogy mit mond, de az ember tettei nekem mindig beszédesebbek. Szóval igen, én elítélném emiatt.
2014. dec. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!