Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Nemsokara itt a legjobb baratnom szuletesnapja. Valami nagyon jo dolgot akarok neki adni, de max.2000-3000Ft-ig. Esetleg valami hely ahova elmehetnenk? Lecci minel hamarabb irjatok. Ja es hazi keszitesu dolgot is adnek neki pl sutit.

Keress kérdéseket hasonló témákban: barátság, születésnap, ajándék

2014. okt. 25. 18:54  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

ja es 13 eves lesz

# 1/4Időpont 2014. okt. 25. 18:57 Privát üzenet
Miket szeret?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2014. okt. 25. 19:19 Privát üzenet
Állatkert? Mozijegy? Ajándékutalvány?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2014. okt. 25. 19:55 Privát üzenet

Nem az a fontos, hogy nagyon jó, nagyon drága dolgot adj neki. Én a legjobb barátnőm szülinapjára vettem egy tábla csokit és csináltam egy kis könyvecskét amibe lerajzoltam a közös élményeinket (még jó hogy jó a rajzkészségem:D) és fűztem mellé néhány mondatocskát. Megköszöntem benne, hogy a barátnőm meg leírtam mindent amit éreztem kb.:D

És nagyon jól esett neki. Ja, és mi nem mentünk sehova hanem leültünk a laptop elé a földre egy kis nasival egy csomó párna közé film maratont tartani.:D

Szóval nem tudom milyen a ti kapcsolatotok, de szerintem sokkal többet ér egy olyan dolog amit te készítesz, nem pedig veszel.:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2014. okt. 25. 21:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A legjobb barátom és a legjobb barátnőm összejöttek. Azt mondják nagyon szeretik egymást, de azóta hogy együtt vannak egymáshoz se szólnak! Segíteni akarok nekik de nem tudom hogyan?
Milyen az, hogy meleg legjobb barátot akarok?
Ki akarok békülni a (volt) legjobb barátnőmmel. Mit tegyek?
Más is érzett már így? A legjobb barátnője akarok lenni! Úgy érzem, megtaláltam a másik felem!
Hogy mondjam el az egyik legjobb barátnőmnek hogy nem akarok tovább a barátnője lenni?
Hogy mondjam el neki hogy már nem akarok a barátnője lenni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!