Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kell aggódnom hogy nem fog...

Zsoca576 kérdése:

Kell aggódnom hogy nem fog jól sikerülni? a hülye beszólásokra, vicceskedésekre nem vagyok kíváncsi! komoly választ szeretnék, csak olyantól aki tényleg komoly véleményt mond

Figyelt kérdés

nemrég lett barátnőm, 18 éves, szűz, én is szűz vagyok, megbeszéltük hogy 1-2 hónap múlva belevágunk a dologba, viszont kicsit aggódok, hogy mikor összebújunk, vagy csókolózunk elég szenvedélyesen, akkor erős merevedésem van, utána is elég sokáig, és el kezdenek fájni a heréim, ez miatt lehetnek majd gondjaim? lehet ez azért mert még nem voltam együtt úgy lánnyal? ez megoldódik majd az első aktus után vagy tudok elötte is kezdeni ezzel valamit?

20F


2014. dec. 4. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért fáj mert nem elégültél ki. A szextől ez pont, hogy el fog múlni.
2014. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért fáj, mert nem élvezel el, csak felizgulsz nagyon. elélvezel-> elmúlik. ennyi:)
2014. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dominik19981120 válasza:

Figyelj sosints 100% csak a viagránál


de a vicet téve valoszinűleg elfog mulni de ha nem akor ne ijedj meg majd a 2. 3. Után 100%

2014. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. dec. 4. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt a lány mellé bújsz előtte valahogy ha elmész, akkor nem lesznek ilyen problémák és azon felül ugyanúgy kívánni fogod minimálisan, egyrészt mert szűz vagy.


Amúgy ha szeretkezel majd akkor biztos elmúlik.

Mi anno ilyenkor pettingeltünk, szerintem nem rossz ötlet nektek sem. Élveztek mind a ketten, de emellett fizikailag szüzek maradtok.

2014. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!