Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek van rá mód, hogy...

Szerintetek van rá mód, hogy 32 évesen komoly kapcsolatom legyen, ha még soha sem volt egy sem?

Figyelt kérdés

32 éves informatika tanár vagyok. Még mindig a szüleimmel élek (nem igazán akarok egyelőre egyedül élni) és soha nem volt egy párkapcsolatom se, mivel karriert építettem és ezen a téren nagyon kevés az önbizalmam. Talán enyhén fogalmaztam, tulajdonképpen rettegek attól, hogy belemenjek egy párkapcsolatban (mégis fontosnak érzem) és egy kicsit félek is a nőktől.

Abban, hogy felteszem ezt a kérdést ismeretlen embereknek, nagyban közrejátszik az unalom. Nem várom el, hogy itt találjam meg a megoldást a problémáimra, de ettől függetlenül szívesen várok véleményeket, akár segítséget is.


2014. okt. 2. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Azt hiszem, hasonló problémánk van... :(

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4238..

2014. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
badoo.com
2014. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
esély mindig van mindenre, de ahogy elnézlek, nagyon-nagyon-nagyon-nagyon sok energiát és erőfeszítést kell NEKED belefektetni ahhoz, hogy legyen ebből valami. Én informatikus/szoftverfejlesztő vagyok egy 9 hónapos babával és egy menyasszonnyal. Habár családtaggal egy udvarban, de önálló házban/háztartásban...pedig csak 27 vagyok. Szedd össze magad ember és nőj fel!
2014. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

a középiskolás infótanárom is ilyen cipőben járt, csak 48 évesen. a végzős évemben összejött az igazgatónővel :D

szóval persze, hogy van rá esély :) csak keresned kell az alkalmakat. az, hogy kicsit félsz a nőktől, nem sokat segít adolgon..talán el kellene kezdened nőkkel beszélgetni, csak úgy, nem feltétlenül kapcsolat céljából. akár itt a gyiken kis de persze jobb lenne élőben.

számomra egyébként hihetetlen, hogy mennyi ember van így 30 felett :/ és a legtöbbjük még csak nem is a külsejük miatt.

na, mindenesetre én szurkolok, hogy sikerüljön valakit találni :)

számomra egyébként nagyon érdekesek az ilyen emberek, ha van kedved kicsit beszélgetni, írj :)

20/l

2014. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Ne vedd sértésnek, de ha 32 éves még itt tartasz az önismeretben, hogy még mindig kifogásokra építesz, akkor nagyon gyorsan össze kell kapnod magad. Tudom, nehéz rájönni és elfogadni, de bennünk van a hiba. Meg kell találni, elgondolkozni, mit csinálunk rosszul, mi nem működik, mit lehet tenni ellene stb.
2014. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van rá mód, de csak akkor, ha elfogadod, hogy a párkeresés, az önálló élet, a társasági élet hozzátartozik az élethez.

Nyugodtan gyűjts a pénzt, járj el ismerkedni, keress egy hobbit az informatikán túl, amivel közelebb kerülhetsz emberekhez. Másrészt próbáld elfogadni magad, külsőre és belsőre is, hozd ki magadból a legjobbat. Kicsit legyen több önbizalmad végre. Meglátod, sikerülni fog.

2014. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi nem lehetetlen, csak a hozzáállásodon kellene kicsit változtatni.
2014. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én meg 30 vagyok. nekem sem volt még komoly kapcsolatom.(meg másfajta kapcsolatom sem) Én a megfelelő egzisztencia hiánya miatt nem kezdek komoly kapcsolatba. Régebben meg más dolgok akadályoztak. Egy dolog viszont megmaradt: Most is van kifogás.

A legnagyobb akadály az te magad vagy. Szerencse is kell, hogy az ilyen ember meg tudjon változni.

2014. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy legyen esélyed változtatni kell a hozzáállásodon. Aztán olvasni a párkapcsolat témában akár gyakorikérdéseken akár máshol. Utána pedig emberek között kell lenni és ismerkedni kell nőkkel. Az valószínű hogy néhány nővel meg kell ismerkedned akár testileg is mire rátalálsz a nekedvalóra.

Én is a te cipődben járok csak 10 évvel fiatalabb korban de a céljaim elérése felé megtettem a kezdő lépéseket.

2014. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

leírtam hogy így esélytelen vagy, valaki töröltette.

rajtad múlik mit hozol ki magadból, mások nem fogják helyetted megoldani.

2014. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!