Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lány vagyok még és...

Szűz lány vagyok még és szűkebb az átlagnál?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok és az orvosom szerint szűkebb az átlagnál, Kétszer próbálkoztam a barátommal, de nem sikerült, nagyon fájt. El voltam lazulva, a nedvességgel sem volt baj, de egyszerűen nem ment, csak fájt..Tanácsokat kérnék és ötleteket, hogy sikerüljön.

2014. dec. 7. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Alkohol?
2014. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ujjal tágítson előtte sokat. A behatolás meg szépen lassan. Lehet kicsit fájni fog de ne adjátok fel.
2014. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
próbálta ujjal is, de a kis ujjával sem sikerült, annyira szűk voltam..
2014. dec. 7. 17:03
 4/10 anonim ***** válasza:
több türelem és óvatosság hosszú előjáték vagy női izgató zselé
2014. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ha a kisujja sem fért be, akkor te nem voltál ellazulva :-)
2014. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor próbáld előbb popóba hátha az jobban tágul:) Komolyra fordítva: ujjazás. először egy. közben csiklónyalás. Aztán 2. és így tovább.. de 5-nél tovább ne menjetek, nincs értelme
2014. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy még kész rá. Ha annyival szűkebb lennél,hogy lehetetleníti a behatolást,műtétet javasolt volna. Amennyiben nem,akkor csak szorongsz. Én is ilyen voltam, és én is azt éreztem,hogy extrém szűk vagyok, 17 évesen,első próbálkozásra nem is ment a dolog sehogy sem, egyszerűen azt hittem,szétrepedek,majdnem elájultam. 20 évesen már simán ment, akkorra értem meg agyilag ahhoz,hogy ténylegesen szexeljek. Várjatok vele és próbálkozzatok,de ne erőltessétek a dolgot,mert csak rosszabb lesz minden egyes kudarc után. Addig meg petting,orál,ami jól esik és nem fáj. Aztán idővel menni fog,hidd el.
2014. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-esre hallgass.

Petting, kényeztetés. Majd ha már egyik alkalomkor úgy érzed nem bírod, akkor te fogod kérni, hogy rakja be, igazán fogod kívánni és élvezni fogod. Ne tervezd meg. Pihentesd, addig néha próbálkozhatsz te is az ujjaddal, de ne siessétek el.

2014. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt ő érzi, hogy kész van-e rá vagy sem. Ha úgy érzi nyilván próbálkozni fog és egyszer sikerülnie kell.
2014. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
?n belédnyomom akárhogy visítassz
2014. dec. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!