Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmmel 8 hónapja...

A barátnőmmel 8 hónapja vagyuk együtt és ő még szüz és én még nem voltam szüz csajjal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
a múltkor majdnem lefeküdtünk, de megijedtem ez lehet hogy ciki de nem tudom mit kell kezdeni 1 szüz lánnyal... a nőknek fáj amikor elvesztik a szüzességüket, de én nem szeretnék neki fájdalmat okozni, mit csináljak, hogy ne legyen neki kellemetlen és hogy ő is élvezni tudja?

2014. dec. 8. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Mit tegyél? Reggelizz, csinálj egy átmozgató délelőtti edzést.

Tanulj valamit, nézz egy filmet.


Barátnőddel azt csináld amit a történelemben mindig is csináltak a férfiak.. Ne kelljen részletezni, ok? :)

2014. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van előjáték, kellően felizgatod és óvatos vagy, nem fog neki fájni. Ugyanazt kell kezdeni egy szűzzel is, mint egy nem szűzzel, csak óvatosabban! Kényeztesd, legyél gyengéd, és hagyd, hogy ő diktálja a tempót. Nem nagy ördöngösség, csak figyelj oda rá.
2014. dec. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Bízd rá egy hozzá értőre! Nekem már van tapasztalatom szűz lányokkal.
2014. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó! van tapasztalatdo, de mégis ilyeneket írsz? az ilyeneknek hogy lehet barátnőjük? vagy azt hiszed vicces vagy? na hord el magad innen!!!!
2014. dec. 8. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt az első. Hosszú-hosszú előjáték, és szép lassan csináld, ne durván. Figyelj rá.

De amúgy ja, ugyanúgy kell bánni vele, mint egy nem szűzzel, csak picit óvatosabban.

20l

2014. dec. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pedig 3. válaszoló kifejezetten humoros volt.

Just sayin'...

2014. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

- nyald, izgasd sokáig, orgazmusig is akár


- aztán ujjazd (hogy szokja, én utáltam, halál kellemetlenne tartom még most is)


- majd dugd meg - lassan, figyelve rá, a reacióira > ha azt mondja, állj, akkor STOP, azonnal


Amúgy lehetsz bármilyen figyelmes, meg stb, ha pl. nagy vagy, akkor bizony fájni fog, ha a fejed tetejére állsz is, és nem csak az első.

Mi másfél éve vagyunk együtt, és minden aktus eleje fáj (a szüzességem elvétele is jujjj., pedig türelmesen, figyelmesen bánt velem), mert méretes. Utána már szuper, de míg hozzá nem tágulok, néha sírni tudnék. Pedig mindig felizgat, elmegyek, stb.

2014. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mi a barátommal 10 hónapig voltunk együtt mire volt valami én szűz voltam ő nem ezzel egyben az első barátom is 4 éve vagyunk együtt....kegyetlen fájdalmas volt (24 centis neki :DD rettenet nagy féltem is egy kicsit először :DDD) ugy felizgatott mint az állat rendesen csöpögtem...2x is elmentem az előjáték alatt (szexisten a barátom :DDD szerintem xD) aztán a lehető leglassabban rakta be...előtte még simogattott ott lenn a péniszével és nagyon lassan óvatosan rakta be 1 héten keresztül minden nap szexeltünk...3 hónapig még fájt is de ma már nem... :)) gyogyszert használok gumit nem szeretjük....mai napig kellően fel tud izgatni és minden alkalommal szinte tud valami ujat mutatni :))) remélem hasznos valt :DD 19/L
2014. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!