Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom és én is szüzek...

A barátom és én is szüzek vagyunk. Mivel elvileg "egy kicsit mindig ragaszkodni fogsz a legelsőhöz" ezért örülök neki mivel valószínűleg (nagyon remélem) sokáig együtt leszünk. De van ennek negatív oldala is?

Figyelt kérdés
mármint arra gondolok hogy van valami rossz is abban ha szűz sráccal vesztem el?

2014. dec. 9. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ez mindkettőtöknek nagyszerű élmény lesz. Mert egymással fogjátok felfedezni a saját szexualitásotokat. Így majd jobban is kötődtök.
2014. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En is szuz sraccal vesztettem el, immaron 12 eve. A kapcsolatunk sajnos veget ert, de keptelenek vagyunk elszakadni egymastol, 5 napja talalkoztunk utoljara...szoval igen, orokre kotodni fogtok. Egyebkent nekem nagyon jo elmeny volt. Hajra!
2014. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem nincs, mert ha szeretitetek egymást, akkor mi abban a rossz, hogy ő szűz? Te is az vagy, ő is az.

Én mondjuk nagyon tapasztalt pasival vesztettem el, és nem bántam meg. Mert azóta is szeretjük egymást. A lényeg, hogy figyeljen rád, és védekezzetek!

2015. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én cseppet sem kotodok az elsőhöz. Az se érdekel h mi van vele azota. 2evig jártunk de szerelmes nem voltam csak jól éreztem magam vele. Szerintem csak ahhoz kotodsz akibe szerelmes voltál/vagy
2020. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!