Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párommal szeretjük egymást, miért vannak negatív érzéseink, amikor nem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Olyankor rossz érzések vannak bennünk, nem az, hogy örülünk, hogy kapcsolatban vagyunk. Ez egyszer már szakításhoz is vezetett. Pedig évekig vágytunk egymásra, mire összejöttünk. Mitől van ez és mit lehetne tenni ellene? Valakivel előfordult már hasonló?


27/N


2014. ápr. 22. 22:53
 1/3 PearlDiver ***** válasza:

Valószínűleg nem tudtok elég biztonságérzetet adni egymásnak és maga a kapcsolat lehet, hogy fontosabbá válik, mint a másik személye (nem annak kell örülni, hogy kapcsolatban vagy, hanem hogy a másik szeret téged, és te szeretheted őt). Vagy nagyon féltékeny típusok vagytok mindketten.

Szerintem azt tegyétek ellene, hogy beszélgessetek sokat, lehető legtöbb minőségi időt töltsetek együtt. Ismerjétek meg egymást alaposan, kívül-belül, adjátok meg egymásnak a megelőlegezett bizalmat minden téren.

Mennyi ideig voltatok együtt eddig? És hol volt közben a szakítás?

24F

2014. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 hónap után mentünk szét emiatt az érzés miatt. De nagyon jól ismerjük egymást, mert évek óta egy baráti társaságban vagyunk.
2014. ápr. 22. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem, mert tudom, hiába szeretjük egymást, de csak nem klappol valami. Személy szerint beletörődtem, úgy fogadom el a páromat ahogy van. Milliárd agysejtet és sok feleslegesen elkattogott időt takarítasz meg magadnak, ha te is így teszel és letisztázod magadban a helyzetet. A jövő meg úgyis alakul magától, sok beleszólása nincs az embernek. 37/F
2014. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!