Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom 2napja +ujjazott és...

A barátom 2napja +ujjazott és azóta piros a hüvelybemenet környéke és a kisajkak között. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A barátom máskor is ujjazott meg, de most 2ujját is feldugta, mivel még szűz vagyok eléggé fájt. Másnap észrevettem, hogy piros a hüvelyembemenet környéke, néha viszketett is. Lehetséges hogy amiatt van mert kiszakadt a szűzhártyám (nem vérzett utána amúgy) vagy elkaptam vmi fertőzést??

Kérlek segítsetek, volt már vki hasonló helyzetben?


2008. aug. 16. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a barátod keze nem volt elég tiszta és most irritáció alakult ki a hüvelyben. várj egy két napot és ha nem javul akkor menj el nőgyógyászhoz lehet vmi gombás fertőzést kaptál. :S
2008. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

lehet, hogy kidörzsölte egy kicsit a bőrt, nem lehet ,hogy nagyon száraz voltál? nyálazza be pl. az ujját legközelebb. valszeg nem olyan nagy gond, csak nem kellemes.

ha egyéb problémák is jelentkeznek, nem árt pl. ha legközelebb előtte megmossa a kezét XD

2008. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Sziasztok! A hüvelynek van egy jó erős savas védelme,nem hiszem,h ujjazástól elkaptál valamit. Lehet,hogy nem voltál elég nedves, vagy a szűzhártyád kiszakadása miatt létrejött belső seb végett piros az a környék. Mindenesetre,ha nem múlik el pár napon belül, keresd fel a nőgyógyászod.
2008. aug. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt,nem mentem dokihoz,de kb 2 nap és elmúlt...várj egy picit és ha nem múlik el szólj valakinek v doki...
2008. aug. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a válaszokat!!

am elég nedves voltam, meg előtte meg is mosta a kezét :S szóval nem értem. :( hát hétfőig várok h mi lesz

2008. aug. 17. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!