Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ha ennyire féltek a...

Lányok! Ha ennyire féltek a terhességtől, miért nem védekeztek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 15:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én védekezek! :D
2010. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
aki nem védekezik az úgy sem fog itt válaszolni neked,mert ő sem tudja miért ilyen hülye és felelőtlen. Szval ne várj értelmes válaszokat.
2010. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ezt néha én is megkérdem önmagamtól, hogy mért vannak azok a buták, akik nem védekeznek, de közbe meg szülni fél... ennyi esze van? ha nemi életet él, akkor kötelező elmenni nőgyógyászhoz... szóval pár ember, azt gondolja, hogy gumi nélkül kényelmesebb a szex... pedig nem igaz, csak biztonságosabb... jó kell figyelni a gumira, de 9 hónap mulva jobb lesz a gyerekre figyelni?
2010. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
őőő... én meg a barátom sem nagyon szoktunk csak néha... és tényleg nemtudom... gumi nélkül kicsit jobb , gyógyszert meg tom h elfelejteném bevenni, ugy meg minek?!.. (:
2010. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én sem védekeztem és van egy két hónapos fiam...

Mikor megtudtam h terhes vagyok nem paráztam be ennyire, hogy jajj most mit tegyek, végiggondoltam h mi a jó, de itt sok kérdés abbol áll, hogy nem védekezett és most terhes e vagy sem...

meg ha az anyja megtudja akkor mi lesz?

miért nem szex előtt gondolkodik ezen???

2010. febr. 1. 15:45
 6/19 A kérdező kommentje:

Na igen...

Sokkal jobb ovszer nélkül nekem is... lett is baba :)

2010. febr. 1. 15:45
 7/19 A kérdező kommentje:

Azért nem szedsz gyogyszert mert szted elfelejtenéd???

Tehát feltételezed h elfelejtenéd? Én is szedek fogamzásgátlot, be van állitva aa telefonom ismétlős emlékeztetőre, és minden nap beszedem, Nem akarok még egy kölyköt 18 évesen

2010. febr. 1. 15:49
 8/19 anonim válasza:

15:44

Szólj anyukádéknak,hogy nem sokára,nagy valószínűséggel jön az unoka!;)

Én nem támadni akarlak,de ez rohadt nagy butaság szerintem.Szomorú,hogy ennyi felvilágosítás után is vannak olyan emberek,akik nem védekeznek,pedig nem akarnak gyereket.Hameg jobb gumi nélkül,akkor az óvszeren és a tabin kivül van még jó pár fogamzásgátló.

Szeretem a páromat,ezért is gondolok arra,hogy amíg nem állunk készen egy babára,addig védekezünk,mivel inkább óvszer mint egy esetleges abortusz.

De ez a ti életetek;)

2010. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

deee nekem már megszületett a gyerekem és anyámék tudnak rola...

2 hónapja született meg nem 2 honapja vagyok terhes...

2010. febr. 1. 16:04
 10/19 A kérdező kommentje:

Hát ha nem olvasod el amit irok akkor inkább tényleg ne támadj...

És ahhoz meg nem sok közöd van hogy én megtartom e a babát avagy sem...

De már megszületett mint irtam ugyhogy máskor figyelj jobban

én csak azt nem értem hogy itt ezen az oldalom a legtöbb szexuális kérdés ebböl indul ki hogy terhes vagyok e vagy sem... De aki ettől fél az miért nem elötte gondolkodott, erre szeretnék rájönni

2010. febr. 1. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!