Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » HELP! Félek egy nem várt...

HELP! Félek egy nem várt terhességtől. Vérzés nélküli első alkalom?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az első vaginális közösülés a barátommal. Vele volt az első alkalmam. Nem véreztem, de tudom h. ettől még ugyanugy elveszithettem a szüzességemet, mert vannak akik nem véreznek. Nem szedek semmit, óvszert sem használtunk. Mondtam neki szóljon, ha elfog menni. Szólt is, gyorsan leugrottam róla, de félek h. előbb kellett volna, meg tudom h. az előváladékban is vannak spermiumok. Utánna megnéztük olyan lettem e, és kicsit kivülről ahogy szálltam le róla, olyan lettem, de letöröltük zsepivel. Szerintetek kellene aggódnom?
2010. máj. 18. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagytok ennyire felelőtlenek? Ha kicsi is, de van esélye, hogy megtermékenyülsz. Reméljük nem fog ez történni.
2010. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Kell.
2010. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Esély megvan,teljesen biztosat itt senki nem tud neked mondani,majd teszt vagy doki.

Azért az szomorú,hogy te majd úgy fogsz visszaemlékezni az első alkalmadra,hogy "amikor elég gyorsat ugrottam".Hidd el,ennél az óvszerrel való első alkalom is jobb.

2010. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
óvszer nélkül elsö alkalom?? merészek vagytok..de ez nem csak a te hibád hanem a fiujé is mért vagytok ilyen felelötlenek? nekem az elsö ovszerrel volt..
2010. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szólt is, gyorsan leugrottam róla, de félek h. előbb kellett volna, meg tudom h. az előváladékban is vannak spermiumok"

Szóval,ha TUDOD.akkor tudod,de mégsem védekeztetek!

Igen.Lehetsz terhes.

Gondolom 14 vagy a barátod meg valami felelőtlen tajparaszt.

2010. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A csapból is az folyik, hogy védekezni kell, ha el akarsz kerülni egy nem kívánt terhességet. nyilván azt is unásig hallottad már, hogy a megszakítás nem védekezés. egy magyarázat létezik: hülye vagy.

ja és igen, ha eddig eddig nem lett volna egyértelmű, kell aggódnod.

2010. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

zsepivel? hmm... azon csodálkozom hogy még nem vettél be eseményutánit!!!

am meg alapszabály h az elsőnél gumi van. és nem szabad hinni a pasinak... hogy majd vigyáz. épp azért amit irtál...

2010. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Ha nincs vérzésed,ne haljál meg,csinálj tesztet.De addíg se aggódd magad szét,mi gumiztunk,3 hete késett,majdnem megpusztultam aggodalmamban.Lányismerőseim nagy részével így volt.Valamiféle trauma éri a testet,reagál,talán így.Nem azért mert rossz lett volna v ilyesmi.Srácok is mondták már barátnőjükröl ugyanezt.De tesztet csinálj!(nekem 1 napra rá megjött)
2010. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még jobban beszarattatok. 8-as válaszoló, te megnyugtattál. :D ápr 28-án volt meg, még van időm.. de ha késik megyek boltba tesztért. Köszi mindent.
2010. máj. 18. 22:17
 10/18 anonim ***** válasza:
Hm, sajnos hasonlóan jártam én is, de én nem akartam gumi nélkül, de megtörtént... az a hülye kcsg, akire azt hittem szeret... hm... de csak reménykedem hogy nem lett semmi.
2010. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!