Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 év körüli szűz fiúk, ti...

20 év körüli szűz fiúk, ti bevallanátok, hogy még nem voltatok senkivel? Egy olyan lánynak.

Figyelt kérdés
Egy olyan lánynak elmondanátok, aki le akar feküdni veletek, de alig ismeritek egymást? Vagy csak ha már éreztek is valamit iránta?
2014. dec. 11. 20:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pont azért mondanám el, hogy kiderüljön mennyire felszínes ember.
2014. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Szerintem ha két ember tényleg akarja egymást, akkor ott ez már nem ronthatja el a történetet.

Én azért kérdeztem rá a fiúnál, mert sokszor láttam rajta többször, hogy befeszül, ha a társaságomban van és sejtettem a választ, de gondoltam, könnyebb lesz neki, ha elmondhatja, mert hátha ez hozza zavarba, hogy azt hiszi, nagyok az elvárásaim felé.

2014. dec. 11. 23:18
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kiváló szűrő tud lenni, hogy kiderüljön a lány hogy áll hozzám. Ha csak az elképzeléseit aggatja rám és macsónak hisz (ami nem vagyok),akkor csalódni fog ha elmondom, aki viszont magamért szeretne annak ez nem lehet probléma. 24 f
2014. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

"Ez alapján ítélnek meg valakit, és formálnak véleményt, hogy előzőleg volt-e már szexuális kapcsolata valakivel?"


Azért azt be kell látni, hogy mindennek van egy természetes ideje az ember életében, pl. mikor kezd el beszélni, mikor tud betartani bizonyos társadalmi normákat vagy mikor válik le a szüleiről stb. Aki ettől eltér, azzal sok esetben valami nem stimmel.

2014. dec. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha nem kérdezi, nem mondom. Úgyis észreveszi.

Én nem csak azzal feküdnék le, akit szeretek, hanem általában azokkal, akikhez vonzódom.

2014. dec. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!