Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz vagy ciki ha nem sikerül...

Fnevtelen kerdezoF kérdése:

Gáz vagy ciki ha nem sikerül az első alkalom?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok a barátommal már jó ideje együtt vagyunk.Nagyon megbízok benne, és eljutottunk arra a pontra hogy lefeküdjünk egymással.De valahogy nem sikerült a behatolás.Előtte több féle képpen is kielégítettük egymást.Próbáltam egész idő alatt ellazulni nem fájt ha megpróbálta de valahogy nem jött össze.Előtte volt Én érzem magam kissé kellemetlenül, hátha én rontottam el valamit.Mi lehet szerintetek a gond?

2014. dec. 13. 11:56
 1/6 To7ka ***** válasza:
100%
Semmi baj, egyáltalán nem gáz.:) Majd szépen ráéreztek együtt.
2014. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyik sem
2014. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk sem sikerült elsőre. Aztán meg hol igen, hol nem. Jó, mondjuk a barátom nagy, még másfél év után is előfordul néha, hogy istennek nem akar bemenni, pedig fel vagyok izgulva. :D
2014. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Emberek ***** válasza:
Dehogy gáz! Nekünk sem sikerült igazán az első alkalom. Egyikünk se ment el. Mostanában kezdünk úgy ráérezni a dolgokra :)
2014. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A jó szexet tanulni kell. Majd belejöttök.
2014. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is próbálkoztunk egy párszor mielőtt tényleg "összejött" volna.. :) Kb. negyedszrre, vagy ötödszörre sikerült.. :)
2014. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!