Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tágnak fogok tűnni? Vagy ezt...

Tágnak fogok tűnni? Vagy ezt nem igazán lehet észrevenni?

Figyelt kérdés
még szűz vagyok, de van egy barátom. szeretnénk már lefeküdni, csak az az igazság, hogy félek miatta, mert azt mondtam neki, hogy szoktam masztizni, de azt nem hogy hogyan. régebben csak az ujjammal izgattam magam, de most már műpánisszel is. és az ujjammal már nem is élvezem. ezt azt jelentené, hogy kitágultam? vagy ez hülyeség és verjem ki a fejemből? és 'rosszul' fog rám nézni, ha ezt bevallom?

2013. febr. 3. 16:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen,valoszinuleg kitagultal,de szerintem nem fog neki feltunni.Volt mar szuz lannyal? Mert akkor meg lehetseges,hogy eszreveszi. De ne aggodj ezen,nem kell neki bevallanod.
2013. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Bocs, hogy megkérdezem, de ha már műpéniszt is használtál, biztos hogy szűz vagy még? Mert bizony méretre van olyan, mint egy igazi, amitől az ember elveszíti bizony a szüzességét.

Amúgy meg szerintem nem fogja észrevenni, mert ha néha csinálod, attól még a hüvely ugyan tágul is, de vissza is áll, nem marad műpénisz méretűre tágulva. Micsoda mondat.:)

2013. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

mindenki azt mondta nekem, hogy amúgy igazi nem járt bennem, addig szűz vagyok

amúgy gondolom, hogy a szűzhártyám már elszakadt.

igazából attól tartottam, hogy nagyon kitágulok... vagyis sosem értettem, hogy ha valaki él rendszeres nemi életet, akkor most kitágul vagy sem? oké, nem arra gondolok, hogy egy kráter lesz ott... csak már mégsem olyan szűk mint az elején

2013. febr. 3. 17:03
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

2. Te is jó hülye vagy, gratulálok!


Nem attól szűz valaki, hogy még helyén van a szűzhártyája. Amennyiben a műfasz nem kelt önálló életre, kapott mellé testet, személyiséget, úgy a csaj még szűz!


Szerintem nem kell neki bevallanod, teljesen felesleges. Legalább nem fogsz meghalni a fájdalomtól.

Mondjuk ezt is embere válogatja, de mindegy. Szóval ne mondd el neki, mert nem számít.

2013. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%

Nos, akkor te már nem vagy szűz.

Amúgy ha valaki rendszeresen és évek óta él nemi életet, nyilván nem olyan már a hüvelye, mint annak, aki szűz, de nem is olyan tág, mert valóban sokat tud tágulni a hüvely (képzeld csak el egy gyereket szülő nőnél sem marad akkora), majd vissza is szűkül, de tény, hogy szűkebb egy szűzlánynak.

Amit észre fog venni a pasi, hogy nem fogsz vérezni és fájdalmat sem fogsz érezni, mint az, akinek először jár a hüvelyében akár igazi, akár műpénisz.

2013. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%

4-es hülye vagy te!

Nem véletlenül hívják szűzhártyának. Akinek átszakad, akár igazitól, akár műpénisztől, az már nem szűz. Magyarázd el az elképzelésedet egy olyan hitközösségben élő férfinak, ahol a szüzesség még baromi sokat számít és orvossal ellenőriztetik, hogy a kedves leendő arának meg van-e még az a bizonyos szűzhártya.

A kérdező már ebben a formában nem szűz, de nem volt még igazi pénisszel dolga. De művel igen. Akkor mondjuk úgy, hogy félig szűz. De már nem egészen.

2013. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tágul ki senki. Persze, az elsőnél még mindenki szűkebb, de azért mert még életében nem járt ott semmi és senki. De nálam is van olyan, amikor érzem, hogy most nagyon szűk vagyok, máskor meg kicsit tágabb. Egyébként meg valamennyire úgyis izgulni fogsz a dolog miatt, és emiatt biztosan szűkebb leszel, mint mikor otthon elengeded magad és csak becsusszan.


3. voltam

2013. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Igen, és bárki aki így gondolkodik, mint te az egy idióta. MEg az, hogy miután elhálták az éjszakát meg kell lebegtetniük a lepedőt, hogy véres e..

Nagyon sok lány nem vérzik első alkalommal, mert a szűzhártyája már átszakadt.

Én kiskoromtól kezdve komolyan sportoltam, aztán mikor odajutottam, akkor meg nem véreztem egy cseppet sem.

Tény, hogy régebben, amikor egy nő attól volt szűz, hogy vizgsálgatták, emg véres lepedőt lengettek, akkor a nők még nem sportoltak úgy, hogy ez bekövetkezzen, de ez elég hülye felfogás a mai napig.

A nő attól szűz, hogy még nem járt benne pasi! De te higgy csak amit, akarsz. A hitközösség meg pf.

2013. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Ja és kedves 87%os! Mikor első alkalommal együtt voltam az aktuális barátommal, akkor se nem véreztem, se nem fájt. Egyáltalán semmi bajom nem volt, pusztán nagyon élveztem.

És soha nem használtam műpéniszt, meg az öklömet, meg semmit.

Szóval ez is baromság. Az emberi test mindenkinél máshogy működik.

A hitközösség meg továbbra is egy korlátolt banda elég sok téren.

2013. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Én nem a régi időkről beszélek, hanem még ma is vannak olyan népek, akiknél ez így megy. És ott magyarázza el valaki, hogy nincs meg a szűzhártyája, akkor vajon szűz-e még.

És igen, van olyan, hogy valakinek kiszakad a szűzhártyája, előbb, mint hogy pasival lett volna, de basszus itt egy műpéniszről beszélünk, amivel rendszeresen maszturbál a kérdező! És lehet, hogy pasi ügyileg érintetlen, de a szűzhártyája bizony műpénisztől szakadt ki és mivel azzal rendszeresen önkielégít, az már majdnem olyan, mintha igazából csinálná. Annyiban más, hogy a pasihoz valóban tartozik test is és személyiség, de belül, a hüvelyben mindkét dolog ugyanazt a célt szolgálja.

2013. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!