Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti hogy vagytok azzal. Hogy...

Ti hogy vagytok azzal. Hogy 14-15 évesen vesztik el manapság a gyerekek szüzességüket?

Figyelt kérdés
Szerintem ilyen korban a tanulasra kene koncentralniuk. Es ebben szerintem az a leggazabb hogy ki is irjak oszinten ask.fm-re hogy elvesztettek. Ti hogy vagytok ezzel?

2014. dec. 16. 19:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%

Te mit csináltál 15 éves korodban?


Én emlékszem. A pináról álmodoztam már.


De miért csak 15 évesen kellene a tanulásra koncentrálniuk? Szerintem egészen a középiskola, de akár a főiskola/egyetem végéig nem szabadna a szexszel foglalkozniuk. Sőt, középiskola vagy főiskola után meg ott van a munka. Akkor meg inkább a munkával kellene az embereknek foglalkozniuk, nem a szexszel.

2014. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Figyelj én elitgimibe járok és ha szexelnék hetente többször se lenne káros a tanulmányaimra.
2014. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
54%

Jól írja az első, 12 évesen már javában vertem a farkam, 15 évesen meg már attól majdnem elmentem, ha benyúltam a nőm bugyijába és éreztem a forróságot :)

Ha ésszel csinálják nincs ebben semmi.

2014. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 16 éves lányként szűz vagyok, a sulinkban ez már ciki, szóval maradi vagyok.
2014. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
55%

Régebben is ugyanúgy voltak, akik ilyen hamar elvesztették, csak akkor még nem volt annyira züllött a fiatalság, és nem meggondolatlanul vágtak bele a dolgokba.

De ma már ez másképp van. Általában persze.

Úgyhogy itt nem feltétlen az a gond, hogy hány évesek, hanem az, hogy kérdéses vajon fel is vannak-e készülve rá.

2014. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
bocsanat a hibakert de felre ir a telefonom:(
2014. dec. 16. 19:24
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Mit szoljak en? :D

17 eves vagyok es meg baratnom se :D (fiu vagyok)

Szoval...en mar agglegenynek szamitok? :D o.O

2014. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Nem a tanulásról van szó, szimplán arról, hogy még gyerekek. Akár álmodoznak a szexről, akár nem.

Egy 15 éves, akármennyire hiszi nagynak magát, még éretlen a szexre lelkileg. Szerintem. Na most ezen lehet vitázni.

Van nőgyógyász ismerősöm, ne akard tudni, hány 15 évesnek van nemi betegsége, nem kívánt terhessége.... Szerintem az sem tesz jót, hogy sokan ilyen fiatalon fogamzásgátlót szednek. De az ő életük.

2014. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan partnerem, akivel jó volt dolgokat kipróbálni 15 évesen. De a szüzességem 17 éves koromig nem akartam elveszíteni és akkor is csak úgy tettem meg, hogy kapcsolatban megfontoltan.
2014. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
figyelj azzal nincs gond hogy 15 évesen lefekszik azzal akit nagyon szeret és még sokáig együt lesznek évekig ez nem gáz...az gáz ha minden félével öszejön, és szerelem nélkül lefekszik velük...15-16 éves lány és már dugta vagy 2-3 fiú az már szégyen...kur.a a szemembe
2014. dec. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!