Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha még szűz vagyok, arra a...

Ha még szűz vagyok, arra a fiú első alkalommal mindenképp rá fög jönni? Akkor is, ha sok az előjáték és esetleg könnyen be tudja tenni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha tapasztaltabb a fiú akkor látni fogja!!
2014. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel igen. De miért jó neked, ha nem mondod el? Nincs azon semmi szégyen.
2014. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy tudjon róla, hogy nekem ő lenne az első, valószínűleg nem is gondolná rólam, hogy még senkivel nem voltam és amúgy sem akarok nagy feneket keríteni a dolognak. Nem vagyok már -18 (sajnos), hogy hónapokig kelljen rá készülnöm. Ezért gondoltam, hogy ha van előjáték, akkor talán fel sem tűnik neki.
2014. dec. 16. 20:46
 4/16 anonim ***** válasza:
Én pl. szégyelltem amikor szűz voltam. :)
2014. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Rá fog jönni, mert nagy valószínűséggel vérezni fogsz és nem lesz kellemes az első 3-4 alkalommal.Jobb ha tudja, hogy csak óvatosan.
2014. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tuti rá fög jönni.
2014. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azért abba gondolj bele, hogy nagyon nem mindegy, milyen óvatosan hatol be! Hogy szép lassan, vigyázva, vagy szenvedélyesen!


Csak te szenveded meg...


Egy kivétel van: ha rendszeresen használsz dildót, vagy vibrit.

2014. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

:(

Akkor jobb, ha nem teszem meg vele, mert csak egy barátom és nem igazi kapcsolatban vagyunk. Így meg nem hiszem, hogy értékelné, gondolom, nem tanítgatni akar senkit.

2014. dec. 16. 20:50
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem használok, de ha már voltam nőgyógyásznál és ő kacsával vizsgált meg, akkor lehet, hogy már tágultam, vagy ilyesmi?
2014. dec. 16. 20:50
 10/16 anonim ***** válasza:
Annyitól biztos nem!
2014. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!