Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első alkalomnál, mikor...

Az első alkalomnál, mikor belémhatolt elkezdtem sirni, nem azért mert fájt, hanem mert nagyon lelkis vagyok! Ez már tulzás?

Figyelt kérdés
megvolt az első alkalom, nembántammeg, akkor sme ha nem megfelelő a partner mert szerelmes vagyok:) olyna gyönyörü éjszaka volt..és mikor mondtam h oké történjen meg, és elkezdtük mintha "örömkönnyek" lettek volna.. elkapott a sirás és csak folytak a könnyek! vissza sem tudtam volna tartani!! nem vagyok tul lelkis? vagy mitöl lehetett ez?
2008. aug. 17. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lelkis vagy de eznem baj, csak hirtelen a hormonok és az érzések is elöntöttek, szal semmi baj. Lehet hogy legközelebb is megtörténik de nem valószínű, nem kell aggódnod, mert nem te vagy az egyetlen akivel előfordul. :)
2008. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Hááát.. :) Én is sírtam, de én a fájdalomtól. Nálunk nagyon durva volt.. én elkezdtem könnyezni, ő meg nevetett, mert véletlenül elment.. :) :) Kéész volt. De amúgy.. ha sírtál, és közbe nevettél, és csókoltad.. akkor nem gond. Csak akkor szerintem , ha emiatt kínosan érezted magad. Meg hát lehet, hogy még őt is megijesztetted :)

Túl lelkis..? Lehet. Habár nem tudom hány lány sír örömébe, mikor épp először hatolnak belé, és annyira fáááj! :) Furcsa. Különös. :)

2008. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagy része túlérzékeny. de ha az örömtől szoktál könnyezni, aza jobbik része. :)
2008. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

ezt az előttem lévők hiába szépítik, de ez nagyon gáz.

hány éves vagy?

2008. aug. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
az előttem levő választ 100 h egy pasi írta...érzéketlen pa*aszt =/ még hogy gáz...
2008. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
lány vagyok, te meg egy picsa... ne mondd már hogy ez nem gáz...
2008. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is pont ugyan így jártam.Egyáltalán nem gáz.
2010. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!