Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm azt mondta hogy...

A barátnőm azt mondta hogy nincs már szűzhártyája a tampon miatt. Van igazság benne?

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Most nekem kéne tudnom?
2014. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Van, te meg éretlen vagy.
2014. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok és szűz xD szóval a tampon miatt kiszakadhatott a szűzhártyája?
2014. dec. 23. 18:40
 4/9 anonim válasza:
hát ha nem szűz akkor már átszakadt neki. meg ha szűz akkor átszakadhatott már :$
2014. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Igen és a tampon vette el a szüzességét.
2014. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) azt mondta szűz még... de furcsáltam hogy nicns már szűzhártyája...
2014. dec. 23. 18:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden szűz lánynak van szűzhártyája (már). Lovaglás, sport, tamponhasználat...miatt simán átszakadhatott, lehet, hogy fel se tűnt neki, lehet, hogy vérzett egy picit. De az is lehet, hogy az önkielégítése során az ujjaival szakította át.

Nem tudom,hogy hány éves a barátnőd, de minden kapcsolat alapja a bizalom.:)

Ne azért hidd valakiről,hogy szűz,mert megvan a szűzhártyája. És ha meg is lenne, akkor a következő kérdés az lenne,hogy baj-e, ha nem vérzett az első szeretkezés során?

Nem. Előre szólok, hogy nem minden lány vérzik. :)

Bizalom! :)

2014. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól még szűz! Majd akkor nem lesz az ha egy fiúval lesz együtt.
2014. dec. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy tampon, műbroki, vibrátor vagy a saját ujja miatt nincs szűzhártyája. Ha még nem volt aktusa pasival akkor szűz. Amugy meg semmi fizikai jelentősége nincs az életben. Lelkileg sokat jelenthet a lánynak, hiszen az első az életében egy olyan emlék amire hosszú ideig emlékezni fog, akár jól sikerült, akár nem. Viszont semmi más lényegi különbség nincs egy szűz és egy nem szűz között. Bár igaz a tiniknek ez még nagyon misztikus dolog. Valószínűleg az életkoruknak megfelelő felvilágosítás és a tapasztalat hiánya miatt. aztán ha megtörténik, pár hét múlva már nem is lesz olyan sok értelme az egésznek amikor ezen rágódtak.
2014. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!