Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőm itt alszik szilveszte...

Barátnőm itt alszik szilveszterkor többi lent!?

Figyelt kérdés
Lassan 17 leszek barátnőm 15 . 1 hónapja vagyunk együtt és szilveszterkor velem lesz együtt is alszunk eddig még csak csók volt ! Igen szüzek vagyunk :) Tanácsot szeretnék kérni , hogy jelezzem , hogy többet szeretnék ?! Sajnos sose lehetett semmi eddig mert szülők .Végre kettesben lehetünk,de nem feltétlenül sexet akarok !:) Megkérdezzem ő mit szeretne vagy puhatolózzam ki ? Tanácsok ?

2014. dec. 24. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
igen. beszélgessetek. és kérdezd meg. ezt tényleg kettőtöknek kell,, innen nem lesz ott senki, aztán mondhat akárki akármit.
2014. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem ez jon magatol 👉👌
2014. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:

mindenképpen kérdezz rá mit szeretne

pl petting

orál

69

és gumit vigyél biztos ami tuti

2014. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :') Végülis aztmondta bármire képes értem majd kiderül :)
2014. dec. 24. 23:38
 5/8 RRR ***** válasza:
csak semmit se erőltess!!!!
2014. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tisztazd vele hogy nem akarsz szexelni.

Lehet hogy pettingben plbenne lenne csak megijed mert azt hiszi többet akarsz..

2014. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát lefeküdnék vele ,de nemhiszem , hogy akarná :/
2014. dec. 24. 23:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz 7 éve voltam utoljára 15 (nem tudom hogy mennek a dolgok mostanában) és kb akkor is vesztettem el a szüzességem de 1 hónap után tuti nem mentem volna bele (fél évet várattam a dologra) úgyhogy szerintem mindenképp kérdezd meg mielőtt elkezdenél akciózni bár ha ilyen simán megvan engedve az ott alvósdi kitudja kérdezd meg az a legbiztosabb :D
2014. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!