Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a srác és a lány először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác és a lány először alszik együtt (szilveszterkor buli után), akkor ott már van szex? (2 hónapja járnak) A fiú 19, a lány16.

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 21:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
nem törvényszerű
2009. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem magamról beszélek, hanem a legjobb barátnőmékről, és csak puszta kiváncsiság... Meg érdekel más véleménye, ennyi
2009. dec. 3. 22:01
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, az a kettötöl függ.
2009. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Hát a pasi próbálkozni fog az szinte biztos :))
2009. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem feltétlenül kéne a szex.

Tudom biztos szeretnétek,de hagy teperjen már egy kicsit.

2009. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Például hogyan?:):) Vegyük ugy, h a pasi nem piás, tehát észnél van...
2009. dec. 3. 22:08
 7/26 A kérdező kommentje:
A kérdésemet a próbálkozásra írtam...
2009. dec. 3. 22:08
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt majd ők eldöntik akkor, abban a helyzetben.

Ki tudja hol taratanak a kapcsolatban, mlyen a tulajdonságuk, akkor épp milyen lesz a hangulatuk a helyzet.

Ezt csk ők tudják,te nem láthatsz bele.

Én amikor szilveszteri buli után először aludtam a barátomnál,nem volt szex,örültünk csak egymásnak. Pedig már 3 hónapja jártunk,én 19 voltam ő 20.De mindketten tiszteletben tartottuk a másikat,nameg hullafáradtak is voltunk :)

Oké,ez 10éve volt azóta óriásit változott a világ.

2009. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
A pasi be fog próbálkozni, ez olyan biztos mint ahogy ezt leírtam neked! A csaj pedig amilyen hülye (már bocs de a mai 16 évesek azok...) simán lesz szex! De sajnos vagy nem fognak védekezni és jön ide az újabb kérdés vagy védekezni fognak és kiszakadt a gumi... De a LÉNYEG, hogy szerintem LESZ!
2009. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%

Például simi legyen meg csók szerintem,de szex még ne.

Ezt te tudod befolyásolni főleg,ha te kapcsolsz abban a pillanatban akkor nem történik meg.

2009. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!