Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése prostival...

Szüzesség elvesztése prostival? Vélemények?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs más lehetőségem, így elmennék egy rosszlanyok.hu-n hirdető lányhoz.

20 éves vagyok, még nem volt barátnőm se soha, egyszerűen nem tudok ismerkedni, nem járok bulizni stb., pedig szerintem nem nézek ki gázul (több éve kondizok stb.).


2014. dec. 25. 21:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%

Mi a kérdés? Ugye nem felhívás akar lenni? Ne gondold hogy itt lesz barátnőd :)


Menj ha gondolod.

2014. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
72%
Én is ezen gondolkozom.
2014. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
76%
nem érdekel, tegyél, amit jónak látsz.
2014. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem jársz el sehova esélyed sincs barátnőt találni.. szóval ne csodálkozz, ha nincs/nem volt még barátnőd.. Ha nem tudsz ismerkedni kérj segítséget, ne hagyd hogy ez elfajuljon és így maradjon.
2014. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
75%
20 éves vagy, ez még nem vészes. Én lassan 23 vagyok, nekem se volt még barátnőm én se vagyok csúnya, de inkább halok meg szűzen, mint hogy első élményem egy prostival legyen.
2014. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ne add fel az ismerkedést, próbálkozz interneten, akár itt is az ilyenekre meg ne hallgass, hogy "ne reménykedj, nem itt kell barátnőt találni, stb". Miért kell ilyen negatívan hozzáállni ehhez a dologhoz és lehúzni másokat? Nem egy embernek jött már össze valami az oldalon keresztül, nekem is például.

Ha mégsem akarod ezt így, akkor nyugodtan menj el prostihoz, nem rossz dolog az és nem olyan, ahogy sokan azt elképzelik. Én már voltam nem egynél, ha gondolod írj privit és kiokosítalak, hogy kihez éri meg elmenni. :)

2014. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 To7ka ***** válasza:
37%
Az olyan mint egy cheat kód a valós élethez! Belefér!:D
2014. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
70%

#4: én se járok el sehova, mert utálom a bulikat...az ottani csajok meg annyit érnek, hogy a cipőmet nem törölném beléjük.


Pont az olyan lányokra nehezebb ráakadni, akik nem a rbanc kategóriát népszerűsítik. Viszont sajnos ezek a lányok szintén ugyanúgy nem mozdulnak ki, ahogy mi, egyedülálló fiúk sem.

2014. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
6-os köszi a hasznos választ, írok :)
2014. dec. 25. 21:33
 10/36 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező: garantálom neked, hogy ha prostival lesz az első szexuális élményed, egy életre meg fogod bánni...

Nem olyanokra kell hallgatni, akiknek 2., 3., 100. alkalom volt prosti, hanem az ELSŐ. Nem mindegy.

2014. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!