Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése és...

Szüzesség elvesztése és következménye. Vélemények? (hosszú lesz a sztori)

Figyelt kérdés
Szóval, 15 voltam amikor megismerkedtünk barátnőmmel pár sráccal. idősebbek voltak mint mi (ők akkor 24-25 évesek voltak,de nem zavart) és az egyik sráccal elkezdtem járni. a kapcsolat elején már láttam, hogy a srác már le akarna fektetni. Állandóan fogdosott, nyúlkált, stb. de én még szűz voltam. kb másfél hónap után azt mondta, hogy már nem bírja tovább és feküdjünk le, különben nem fog tudni vele maradni. annyira szerettem de annyira féltem.. nemtudtam mit csináljak. bíztatott hogy megtanít mindenre. áthívott magához. aznap este tényleg nem történt meg a dolog. csak izgatott, meg kinyalt. élveztem nagyon, ezért úgy gondoltam nem lesz gáz a többi sem. és megtörént. következő hétvégén házibuliba voltunk hivatalosak, és be volt rúgva. egyszer csak megfogott, bevitt az egyik szobába és megdugott. igen megdugott. eléggé fájt, de a végefelé már élveztem én is. tehát elvette a szüzességem. a következő egy hónap azzal telt, hogy megtanított, hogyan kell jól sz.pni, milyen póz hogy jó, mit hogy csináljak. végül még az análra is rávett. és utána mi történt? kidobott. ez két hete történt. és annyira de annyira hiányzik a szexelés, hogy azóta már két srácot is találtam, akikkel kielégítettem magam. most mit tegyek? annyira kívánom a szexet, a vadat, a dugást, hogy nem bírom magam visszafogni :( mit csináljak? L
2014. jún. 8. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
írj, és én is megduglak
2014. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

maszturbálás :) sportolj, vezesd le a feszültséget, töltsd ki az idődet :)

21L

2014. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vegyél egy dildót vagy vibrátort.
2014. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát rávettek van ez így...

Ne most kezdj el mindenkivel szexelni kíváncsiságból, mert egy pici ribizli leszel a végére. Egyik volt barátnőm is így kezdte.

17/l

2014. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez van amikor egy lány fiatal és buta és még naiv is. És most meg gondjai vannak a saját vágyai kezelésével.


Neked szükséged lenne egy idősebb, megfontoltabb nő tanácsaira, vele való beszélgetésre, mert eddig sem voltál valami világmegváltóan érett.


Ha így folytatod előbb esel teherbe mint gondolkodóba.

2014. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez vagy kamu vagy nagyon szánalmasak vagytok
2014. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gyere én meg duglak :DD
2014. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
picit korai még . próbáld elterelni a gondolataidat :D és találj egy normális srácot
2014. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!