Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, de a barátnőm...

Szűz vagyok, de a barátnőm már nem az. Félek az első alkalomtól, mire kell majd figyelnem?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja vagyuk együtt, én úgy érzem, már szerelmes vagyok, de még nem voltam lánnyal és félek, hogy béna leszek, fiatalabb is vagyok tőle 3 évvel. Nem akarok felsülni, mire figyeljek, hagjyam, hogy ő irányítson majd? Már volt, hogy le akartam volna vele feküdni, de mondta, hogy szerinte nem ez a megfelelő alkalom.

17/F


2014. dec. 26. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne dzsalj bele azonnal!
2014. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:
egy 17-20 kapcsolatban elvárhatod, hogy tanítson. szerintem ez nem gáz, beszélgess vele.
2014. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ő majd mindent tudni fog! Vélhetően bénázni fogsz, de mindenki így teszi. S ezt neki is tudnia kell.
2014. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg nyugodtan rábízhatod magad, de mindenképp jelezd valahogy neki hogy nem vagy biztos a dolgodban.

A nők szeretik ha a férfi törődik velük. Próbád felfedezni a testét és figyeld mi esik jól neki, mi az ami kevésbé. Beszélgess vele akár közben is, hogy érezze figyelsz rá és ha esetleg megpróbál segíteni vagy irányítani akkor hagyd, de ne legyél egy fadarab, mert az nem jó dolog. Amúgy pedig a legegyszerűbb és legtisztább ha nincs köztetek titok. Azaz finoman hozd tudomására, hogy ő az első neked, így tudni fogja mire számítson és biztosan türelmesebb is lesz feltéve, hogy eddig nem hazudtál neki erről a dologról.

2014. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne parázz!

tudja rólad, hogy szűz vagy, elmondtad már?

ő már hány sráccal szexelt?

2014. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!