Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért vagyok ennyire szűk?

Miért vagyok ennyire szűk?

Figyelt kérdés
Már kétszer is ott voltunk barátommal hogy végre behatolna.. és egyszerűen nem ment be. De előtte meg is ujjazott 2 ujja bement, szóval rendesen volt minden. Miért lehetek ennyire szűk? Mi lehet a baj? Mivel lehetne ezt kiküszöbölni? :(

2015. jan. 1. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
hát ha gondolod bejáratlak előtte:)
2015. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
igy szulettél.bele kell tenni valami gömbölyűt és otthagyni minden nap pár órára
2015. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy Nem Vagy Eléggé Felizgulva. Kész, ezen nincs mit ragozni.
2015. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is ez volt a bajom... De a barátom addig eröltette amíg... Jó picit fájt, de utána nagyon nagyon jó volt :))
2015. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy felizgulva eléggé,rágörcsölsz,a barátod béna stb.
2015. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj, hogy Nem Vagy Eléggé Felizgulva. Kész, ezen nincs mit ragozni."


Nos, ez nem biztos, hogy igaz.


Nálunk is így volt, hiába volt teljesen benedvesedve abarátnőm, hiába akarta, annyira rágörcsölt ,hogy nem ment.

Számos oka lehet, hogy így van, attól kezve, hogy lehet, hogy a "járat" valóban nagyon szűk azon át, hogy a nagy akarástól nem sikerül addig, hogy vlaami rejtett dolog maitt egyszerűen leblokkolsz. Ha sokáig nem megy, érdemes orvoshoz fordulni, de előtte kísárletet tenni tágítóeszközökkel, esetleg egy 1-2 órs, próbálkozással - sikosítóval.

2015. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
#6 Nem, akkor nem akarta eléggé. Ez az egész fejben dől el. mondhat ő és te is bármit, a teste őszintén reagál - nem hiába nem sikerül ez vagy az.
2015. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem gondolom, hogy "ennyi és kész". Az, hogy valaki akarja, de közben belül rágörcsöl és fél, nem egyenlő azzal, hogy nem akarja és azért nem sikerül.


Ez pedig jóval komplexebb dolog, mitnsem hogy rá lehesesn vágni, hogy "Nem akarja, ennyi, a tökéetles válasz.".

2015. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
#8 Milyen logika alapján? Ha valamit igazán akarsz - de tényleg, veszettül - ott nincs helye félelemnek meg görcsölésnek. Érted? Valami bibi Van, hogy nem sikerül.
2015. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de nem görcsöltem... tudom magamról. és nagyon akartam :DD ez volt a második próbálkozás. úgyhogy nem a stressz a baj.. de nem tudom mit próbáljunk még..
2015. jan. 1. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!