Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jó dolog lenne egy idősebb...

Jó dolog lenne egy idősebb nővel elveszíteni?

Figyelt kérdés
Majdnem 20 éves vagyok, még szűz, egy ideje nincs barátnőm. Mostanában sokat beszélgettem egy 47 éves hölggyel, közeli a kapcsolatunk, nagyon kedves, és sok jelet adott afelé, hogy nyitott lenne a dologra. Nem vagyok szerelmes és nem látok nagy jövőt a "kapcsolatban", de valahol mégis megőrjít a hölgy. Normális lenne lefeküdni vele? Az anyám lehetne... Ha valaha találok korombeli csajt, netán feleséget, mennyire undorodna tőlem emiatt?

2015. jan. 2. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
a kor nem feltétlenül jelenti azt h jó az ágyban, de ha egyébként igen, és jól tudja kezelni, hogy még szűz vagy, akkor nagyonis megéri:)
2015. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan fura, mert szívesen beleugranék a dologba, de félek, hogy amikor lesz egy komoly kapcsolatom, a leendő barátnőm undorodni fog tőlem emiatt...
2015. jan. 2. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt miért undorodna? :) Szerintem nyugodtan tedd meg elvégre már felnőtt vagy te is és nincs ebben semmi rossz. 21/F
2015. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem hagynék ki egy ilyen lehetőséget. A leendő párodnál meg nem kell ezzel nyitni. Egy normális nő szerintem megértené.
2015. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

kb ugyanúgy vagyok mint a kérdező

19f

2015. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Először egy csini kiscsajjal kéne szexelned sokat egy komoly kapcsolatban. Aztán kipróbálni más csini fiatal csajt. Utána simán ráérnél egy idősebb(47 évesen már szottyadt pinájú) nővel.
2015. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mégis hol ismerkedtél össze az hölggyel?
2015. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A hatodik hozzászólónak csak annyit én még 26 évesen is szűz voltam és lefeküdtem egy 48 éves nővel és nagyon jó volt és feszesebb volt a bőre mint a legtöbb 30 éves nőnek. A kérdezőnek meg annyit zavard be neki a lompost és a lesz feleséhed nem feltétlenül kell elmondanod de ha rákérdez egy kellemes hangulatos környezetben egy pohár vörösbor mellet meséld el neki nem fog tőled undorodni. Ez egy normális dolog ha egy szűz fiú egy sokkal idősebb nővel van elösször,legalább ő már egy tapasztaltabb nő mint egy fiatal pipi.

30/F.

2018. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

#8, ez az... hiába a szűz fiúkkal nem az a gond, hogy szűzikék, hanem naívak mint a franc :D


Mégis mi a pék f... ért kéne egy ilyen dologról beszámolni a leendő komoly barátnőknek :D


Majd 30 évesen, a sokadik után rájöttök.

2018. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

... ja és igen, azzal is egyetértek, el lehet ezt mondani, de ehhez érzék kell, hogy ne úgy adj elő egy ilyet, hogy "Megkúrtam egy milfet"... és ne is reszketve a parától, hogy valami idős asszonyt zaklattál szexuálisan.

Naja ezt is ki kell tapasztalni, vagy nem mondasz el ilyesmit, vagy tudnod kell tálalni.

2018. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!