Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mindenkinek fáj a szüzesség...

Mindenkinek fáj a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nem fájt.

18F

2015. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Hát..lehet hogy nem az a megfelelő szó rá hogy "fáj" de első pár alkalom sehogy sem kellemes akármennyire fel vagy izgulva..de hidd el..pár alkalom után világ legjobb dolga a szex..ha a párod türelmes és odafigyel rád garantáltan nem lesz baj :) sok sikert
2015. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Katolikus plébános ***** válasza:
54%
Fiúknak nem fáj a lányoknak igen.
2015. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem fáj mindenkinek. Van, aki semmit nem érez, van, aki kisebb (és pár pillanatig tartó) fájdalmat, ez egyénileg változik, nem lehet megjósolni. Ugyanez van a vérzéssel is, van, aki vérzik, van, aki nem.
2015. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt és nem is véreztem.

N

2015. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fáj.
2015. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ez a férfi partneren is múlik, nem kicsit, persze nem csak rajta. Tekintve hogy vannak olyan nők, akiknek sebészeti beavatkozás szükséges, nekik tuti fájdalmas lehet minden próbálkozás.

A férfi partner viszont nem szabad hogy egyből, hirtelen tövig megpróbálja bedugni, ezt sok kezdő, főleg szűz fiú nehezen érti meg, nem is gondol rá. Lazulj el, és kérd a partnered hogy óvatosan, ne erőltetve tolja be, és ne folyamatosan, hanem piciket, 1-2 centiket lökdösve gyöngéded, te pedig próbálj ellazulni, a hátadon fekve, és úgy helyezkedni hogy partnered farka inkább picit lefelé, a végbeled irányába hatoljon be a hüvelyeden keresztül. Ez utóbbi hatékonysága a hüvelykúp felhelyezésében is megmutatkozik.


Sok sikert! Ha fáj, ne vegye el a kedved, próbálgassátok türelmesen, ha szerencsések vagytok egyből sikerül és utána jó lesz.


Még valami: Lehet első pár alkalomból azt fogod érezni, mintha pisilned kéne, de ne izgulj, nem fogsz bepisilni, csak szex után egyből el kell majd menned wc-re. Ez normális, lehet kicsit megnyomja a húgyhólyagod. És nem, nem feltétlenül ez idézi elő a női ejakulációt.

2015. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
Fiúknak pl általába nem ;)
2015. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mi az a Szüzesség?
2015. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igaza van azoknak aki azt mondták, hogy egyéntől függ! De az szerintem hülyeség, hogy a partnertől is, mert nyilván nem egy agresszív állatnak akarod a szüzességed adni és oda fog figyelni rá, hogy neked a legkellemesebb élményt nyújthassa...

Nekem fájt, de elviselhető volt. :) Barátnőm állítása szerint csak az első perc volt kicsit kellemetlen, utána már nagyon élvezte. :D

17/L

2015. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!