Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet a baj? Nincs para,...

Mi lehet a baj? Nincs para, de már kezdek ideges lenni.

Figyelt kérdés

sziasztok! Áprilisban leszünk egy évesek a párommal , de még nem feküdtünk le , szigorúan csak petting:)

most azonban 28-án nem jött meg...4e van és nem vágom miért nem kopogtat már a piros Miki:O

bunkók kíméljenek tudom h nem lehetek pettingtől terhes , de mégis mi lehet akkor a késés oka??

migréngyógyszert szedtem 3 napig és rengeteg citromos teát ittam igazi citrommal...

tapasztalatokat tippeket kérek


2010. febr. 4. 19:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem volt már olyan, hogy 1 meg másfél hónapig kimaradt, aztán megjött.

Esetleg vegyél egy terhességi tesztet, hogy megnyugodjál. De szerintem no para! :)

2010. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Az biztos hogy az igazi citrom leve töményen (tea nélkül) egy pár nappal képes eltolni a menstruációt . . . ebben az esetben nem tudom :)
2010. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ciztoma-> C vitamin-> vérzéscsillapító!! :)
2010. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nagyon sok gyógyszertő késhet tudtommal. Ezen kívül stressztől, depressziótól, terhességtől való félelem miatt, nem megfelelő étkezéstől (ld. anorexiásoknak megszűnik a ciklusuk). És végül a terhességtől.

Ezen kívül, ami lehetséges, az a hormonzavar. Ezt viszont Te magad nem fogod tudni megállapítani, vérvétel kell hozzá - szerintem a legjobb, ha a nőgyógyászodat keresed fel.

Nekem például októberben késett 1 hetet, mindenféle különösebb ok nélkül. Mivel ez azóta sem ismétlődött meg, így nem kell aggódni miatta:) Minden nővel előfordul hogy késik valamiért, de már belátom hogy jobb lett volna nekem is elmenni dokihoz,lehetett volna nagyobb bajom is.

2010. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
bocs, 'citrom' :D
2010. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy felfaztal?

nalam is volt olyan, hogy majdnem 2 hetet kesett...

de tenyleg no para^^

semmi baj nem lesz^^

2010. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
hát látod az lehet mert eléggé hajlamos vagyok a felfázásra és "más" jelis utal rá:S
2010. febr. 4. 19:42
 8/20 anonim ***** válasza:
hat figy. nem igaz, h pettingtol nem lehetsz terhes. ha pl. kivered neki, ő meg a puncidra élvez, tehát nem a felületére, hanem pl. a hüvelyedhez, akor a kismanók bemászhatnak. adok 1 tanacsot, mi is ezt alkalmaztuk. ovszer. és akkor nem lesz olyan, h " jaj, vigyázz ", " ne érj hozzám ", stb. amugy a citromos teának, meg a migréngyógyszernek semmi köze ahhoz, h késik. esetleg csinalj 1 tesztet.
2010. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
bazz fogd már fel, h a túl sok C-vitamin bevitel vérzéscsillapító hatású! Nekem is késett tőle 4napot!
2010. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
utolsó, ezt meg honnan szedted?? :) ez nem igaz. nekem orvos mondta, h semmi köze a kettőnek. ugyh kérlek, ne alapozzatok urban legend-ekre. :D
2010. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!