Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A tampon és szüzesség? .

A tampon és szüzesség? .

Figyelt kérdés
Mikor felhelyeztem a tampont nagyon fájt és percekig tartott a fájdalom...és utana egész nap kényelmetlen és kellemetlen volt..mit jelenthet ez?

2015. jan. 3. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi köze a tamponnak a szüzességhez?
2015. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
olvasd el (??)
2015. jan. 3. 22:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább ne használd. Ha nem muszáj, akkor inkább mellőzd. Bőven elég lesz majd csak akkor használnod, ha már élsz szexuális életet, és tágabb vagy. :)
2015. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De muszaj ,rendszeresen sportolok és hiába mini méret akkor is fájt elöször.
2015. jan. 3. 22:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy átszakította a szûzhártyádat, de attól még szûz vagy. ;) Majd ha kuki lesz ott...
2015. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Lehetséges hogy átszakítottad a szűzhártyádat , mondjuk az nem jár fájdalommal , ha először helyeztél fel tampont , akkor a tágulás okozhatta a fájdalmat .
2015. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Lehet, hogy nem helyezted fel eléggé. Próbáld "mélyebbre rakni."
2015. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is szűz vagyok de ha mélyebbre helyezem fel akkor alig érezni hogy ott van, max ha leülsz akkor kicsit kellemetlen de elviselhető:).

15/L

2015. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hasznalhatsz nyugodtan tampont. Amugy vannak kisebb meretuek amik szuzeknek van kitalalva. En is regebben azt hasznaltam. Fajni meg szerintem azert fajt mert rosszul raktad fel vagy picit megsertetted magad bar inkabb az elsore tippelnek velem is elofurdult mar.
2015. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem is olyan volt az első két-három tamponos nap. Aztán amint elmúlt, kezdtünk pettingelni barátommal, tágítgatott, először az is fájt, viszont a következő tampon már egyáltalán nem. Szóval valamilyen szinten be kell járatódni:D

Ja, és ha lehet, minivel próbálkozz. Az is szív ugyanúgy, csak kisebb. Azzal nekem pl már egyáltalán nem fáj, sőt, kifejezetten praktikus-kellemes érzéssel tölt el a tudat, hogy nem kell betéttel szívóznom :)

2015. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!