Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy kis problémám a...

Van egy kis problémám a barátommal. Az a helyzet hogy iszonyúan szeretjük egymást de ő már 20 éves és szexuális kapcsolatra is vágyik velem amire én még nem vagyok készen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátom 20 éves külföldön él és interneten keresztül szeretne velem szexelni. Említettem neki hogy szűz vagyok meg hogy félek még tőle és hogy nem vagyok készen rá. De nap mint nap amikor beszélünk felhozza a témát és egyre kellemetlenebb kimagyarázni magam. Kérlek segítsetek nekem.

16/L



2015. jan. 4. 18:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Kellett neked az idősebb pasi...
2015. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Interneten keresztul nem tudja elvenni a szuzessegedet :D
2015. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szűzen nem a legjobb neten kezdeni a szexuális életet. Ehhez rendes együttlét kell ,aztán később mehet a netes szex, ha te is akarod. Milyen gyakran találkoztok?
2015. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem gyakran talàlkozunk mert rettentő messze lakik.
2015. jan. 4. 18:29
 5/20 anonim ***** válasza:
63%

Nyugi, a netkábel elég jó fogamzásgátló, nem tudsz teherbe esni.

Egyébként én a helyedben belemennék, te leszel az első lány aki neten keresztül veszítette el a szüzességét!

2015. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Semmiképp ne menj bele olyanba, amit nem szeretnél csak a másik kedvéért. Ha tényleg szeret, várni fog Rád.
2015. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam hogy interneten keresztül elveszi a szüzessègemet hanem arra céloztam azzal hogy szűz vagyok hogy semmilyen tapasztalatom nincs.
2015. jan. 4. 18:33
 8/20 anonim ***** válasza:

pffúúúúhh...


"iszonyúan szeretjük egymást"... "20 éves külföldön él és interneten keresztül szeretne velem szexelni"... "kellemetlenebb kimagyarázni magam"..."16/L"


háát... úgyis a saját hibáidból fogsz tanulni, (vagy azokból se) :-D

2015. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Te most komolyan azokat a részleteket szűrted le ami nem nyerte el a tetszésedet? Mert én nem ilyen válaszokat várok.

Köszönöm azoknak akik értelmes válaszokat adnak.

2015. jan. 4. 18:54
 10/20 anonim ***** válasza:
36%

Tanácsom!!!


Külföldi pasas : Felejtős!!

20+ éves : felejtős!!!

Szex neten tapasztalat nélkül: felejtős!!!!


Tanács:


Kezdj korodbelivel !!!

Magyar legyen!!!ú!

Ne külföldi!!!!

És aki még lehetőleg nem ment át a fél városon!!!

Beszélj olyannal akiben bízol a szexről!!! Olvass utána igaz 18+ a legtöbb ilyen témával foglalkozó oldal.


Ennyi lenne a tanácsom!


26/N

2015. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!