Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Megbántátok az elsőt?...

Lányok! Megbántátok az elsőt? Ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
Egy hónapig jártam egy sráccal, és eléggé nyomult, én meg kíváncsi voltam, és végül lefeküdtünk. Egyszer történt meg, utána szakítottunk. Most nagyon rosszul érzem magam miatta. Nagyon megbántam, és visszacsinálnám az egészet... Csak kíváncsi vagyok, hogy más is így elbaltázta? Mert én most komplett idiótának érzem magam...

2015. jan. 8. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Csináltad volna velem
2015. jan. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Forevernow válasza:
92%
4 éve vagyok együtt a párommal, nekem ő volt az első. Egy hónap után feküdtem le vele, alig voltam 15 éves. Most úgy gondolom, hogy jobb lett volna még várni vele.
2015. jan. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Igazi nő vagy, semmi probléma.

És az érdekes majd megfigyeled, hogy többször is fogod még ezt érezni az életed során.

És soha nem fogsz belőle tanulni, akár 20x is képes leszel belelépni az ugyan ott elhelyezett sz@rba.

No para, így szeretünk benneteket.

2015. jan. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3-dik válaszoló! A feladat nem az volt, hogy általánosító, kissé lekicsinylő kijelentéseket tegyél a nőkről, hanem más nők/lányok tapasztalatát kértem a témáról.
2015. jan. 8. 00:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt bántam meg hogy nem a mostani párommal volt az első. 20/L
2015. jan. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Én haverral vesztettem el és nem bántam meg. A barátnőim hónapokat vártak mire megtették a nagy szerelemmel, aztán mégis vége lett a dolognak.
2015. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Csak a társadalmunk misztifikálja túl a szüzességet. A szexet is ugyanúgy tanulnod kell, mint ahogy az írást vagy az olvasást.
2015. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!