Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan csináljam hogy a lány...

Hogyan csináljam hogy a lány menjen el előbb, ne pedig én?

Figyelt kérdés

A lánynak már van bőven tapasztalata, nekem ez lesz a 2. alkalom(de vele az első). Nekem az első alkalom elég gyengén sikerült, én elmentem, de a lány nem...

Mit tegyek hogy nagyon felizguljon? Arra gondoltam hogy levetkőzünk, mielőtt beteszem előtte újjazom kb. 5 percig, közben csókolózom vele, és simogatom mindenhol. Így jó lesz? Nem akarom elrontani, és megkérdezni nem fogom tőle hogy mit csináljak, az nagyon ciki lenne.


19/F


2015. jan. 8. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

arra még várhatsz... kész csoda lenne ha 2.-ra sikerülne


és kérdezd csak meg! hidd el, az a legjobb megoldás.

egyébként azt nem értem, ha nem megy el szex közben, utána azért kinyalod, nem? azért nem olyan rossz az neki, úgy.

2015. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki megkérdezni? Egyszerűbb lenne. Megtudnád, hogy mit hogyan szeret.
2015. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nyald ki!


(Ha dugásra gondolsz, akkor húzz fel egyszerre két óvszert! Garantált hogy sokkal kevesebbet fogsz érezni és ezáltal sokkal később mész el.)

2015. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Hosszú előjáték a kulcs. Nyald ki, ujjazd, de ne 5 percig, az nem számít valami soknak. A lényeg, hogy amikor már majdnem a csúcson van, akkor rakd be neki, a csiklóját pedig izgasd a kezeddel közben. Így nehéz nem elmenni :D
2015. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"húzz fel egyszerre két óvszert!" - klassz, jó eséllyel kiszakadnak. Nem szabad két óvszert felhúzni!


Azért az "ujjazom 5 percig"-nél kicsit lehetnél fantáziadúsabb előjáték szempontból. Végigcsókolhatod mindenhol (igen, ott is), masszírozhatod, izgathatod a mellbimbóit stb. stb. stb.

2015. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne időben mérd. 5 perc az lószar.

Meg ujjazás az egyféle inger.

Foglalkozz a melleivel, simogasd a hasát az oldalát, a combját, foglalkozz a puncijáva kézzel és szájjal is. Fedezd fel. Figyelj rá mit élvez, neki mi esik jól és ne félj kérdezni közben, hogy neki mi jó?

Aztán ha szex közben érzed, hogy mindjárt elsülsz akkor megállsz, kiveszed, ujjazod, nyalod ami éppen kényelmesebb, hogy ő továbbra se maradjon inger nélkül, míg a cerkád pihen, aztán újra bedobod, és ha kell többször megállsz közben, hogy ne durranj el.

De ha mégis előbb elélveznél mint ő akkor sincs semmi gond, felhúzol egy új kotont és csinálod tovább ha még harcra kész. Ha nem akkor kéz száj. És kielégíted. De javaslom még mielőtt beteszed juttasd el csak szájjal egy orgazmusig. Utána ha azonnal elkezded csinálni nem lesz ideje teljesen lecsillapodni és ha képes több orgazmusra (lányok többségénél ez simán megy, bár van pár kivétel) akkor a második már könnyebben jön.


sok sikert

2015. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőnek sokkal egyszerűbb előjáték közben elmenni, ne mindenki képes hüvelyi orgazmusra, ahhoz össze is kell szokni, kiismerni a másikat. azt próbáld elérni, hogy előjáték közben mindenképp élvezzen el, csak utána jöjjön az aktus.
2015. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Ne az időt mérd, hogy "na, letelt az 5 perc, akkor most már jöhetek". Másik, hogy az ujjazás korántsem annyira izgató, mint a csikló simogatása, sokkal érzékenyebb mint a hüvely.

Ne kapkodj, ne izgulj, ne akarj másodjára valami lepedőkirály lenni. És tök nyugodtan beszélj vele erről közben, semmi ciki nincs ebben, sokkal jobb, mint tabuként kezelni.

2015. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A nyalást muszáj, anélkül nem sikerülne? Még alig ismerem a lányt, félek hogy elmondaná mindenkinek, ha esetleg később valamiért szakítanánk.

Ha az utcán jönne egy ismerős, és megkérdezné hogy tényleg kinyaltad a Veronikát? Az nem lenne túl jó... :/

2015. jan. 8. 17:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Remek kapcsolat lehet. Dugni igen, nyalni nem? Mármint, ha azt elmondja, hogy lefeküdtetek, akkor nem mindegy?
2015. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!