Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan nagy baj ha...

Miért olyan nagy baj ha haverral szexelek először? Minek felfújni ezt a szüzesség dolgot?

Figyelt kérdés
Már unom, hogy várjak a nagy szerelemre. 18 vagyok. A legtöbb barátnőm több hónap után vesztette el, komoly kapcsolatban. Mind megbánta az elvesztegetett időt, ugyanis 1-2 év után mindet ott hagyták. Akkor miért fújja mindenki hogy csak nagy szerelemmel lehet?
2015. jan. 9. 11:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha neked így jó miért foglalkozol más véleményével?
2015. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak nagy szerelemmel lehet, de úgy az igazi. Más a dugás és más a szeretkezés.
2015. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Csináld csak, pár év múlva úgyis rájössz, hogy hülyeség volt.
2015. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagy a pasiba, akkor a szex is jobb vele. De ha már nagyon kivánod akkor tégy saját belátásod szerint. A művelt Európában sem kell mindenkinek megfelelni az elvárásoknak.
2015. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
13%
Már miért lenne hülyeség? Nem olyan nagy dolog ez szerintem, hogy kivel szexel először az ember. Az meg, hogy mindet ott hagyták 1-2 év után nem teljesen vágom miért zavarja őket. Talán arra számítottak, hogy majd a pasi velük marad életük végéig, mert ő kapta meg a szüzességüket?
2015. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Arnold, hatalmas b.aromságokat beszélsz. Hidd el, nagy dolog, csak az ilyen felszínes gyökkettőknek nem nagy dolog, mint neked. :)
2015. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Te tudod, neked jó-e így vagy sem, szerintem tök mindegy, nem törvényszerű szerintem, hogy mindenki megbánja. Ennyi erővel azok is megbánhatnák, mint ahogy a barátnőid is tették, akiknek 1-2-3 év múlva vége lesz a kapcsolatuknak aztán összejönnek valaki mással akit még jobban szeretnek és még tovább együtt maradnak, mert miért nem inkább vele vesztették el... Az első szex az csak az első szex, ha jó élmény lesz, akkor minek megbánni kivel történt?
2015. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Akár idegennel is lehet szeretkezni, csak oda kell figyelni egymásra. Aki szerint szerelem nélkül csak dugás a szex az eléggé el van tájolva. Egyébként én fiúként voltam ezen az állásponton, hogy csak olyannal szeretném az elsőt, akibe szerelmes vagyok. Sikerült is, de két hét múlva szakított velem. Szerintem nincs különösebb értelme erre várni, csak az a lényeg, hogy figyeljen oda rád.
2015. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én sem értem. Az ilyen első nagy szerelem övé a szüzességem dolog úgyis elmúlik 90%-ban és a lány szenved.
2015. jan. 9. 11:47
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Én sokkal több ideje várok mint te , mégsem mentem el k*rvázni.Neked is csak az a bajod hogy kilógsz a sorból semmi más.Te is már alig vàrod hogy elmondd magadról h nem vagy szűz.
2015. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!