Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan nagy baj ha...

Miért olyan nagy baj ha haverral szexelek először? Minek felfújni ezt a szüzesség dolgot?

Figyelt kérdés
Már unom, hogy várjak a nagy szerelemre. 18 vagyok. A legtöbb barátnőm több hónap után vesztette el, komoly kapcsolatban. Mind megbánta az elvesztegetett időt, ugyanis 1-2 év után mindet ott hagyták. Akkor miért fújja mindenki hogy csak nagy szerelemmel lehet?
2015. jan. 9. 11:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ez olyan hülyeség. El se mondanám senkinek ha megtörténne sem. Csak irtóra kívánom.
2015. jan. 9. 11:51
 12/20 anonim ***** válasza:
57%
De jó, hogy egy kommentemből így megállapítottad, hogy felszínes vagyok. Nyilván csak nekem nem nagy dolog, de a kérdező barátnői is utólag belátták, hogy felesleges várni a nagy Ő-re. Gyökkettő? :D Miféle duma ez, valami új trend? Elég kis okoskodósnak hat, te kis logaritmusnaturalisháromegészkettőtized!
2015. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt tegnap is megkérdezted, agyilag nem vagy érett a szexhez ha nem jó a felfogásod drága.

Hiába kérdezgeted meg naponta, ki így ki úgy gondolja, de ha annyira "felnőtt" lennél, akkor nem itt kérdezgetnéd hanem nem vernéd nagy dobra csak csinálnád ahogy te jónak gondolod......


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2015. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ezt nem én írtam ki, de köszi, hogy belinkelted.
2015. jan. 9. 12:03
 15/20 Panna_ ***** válasza:
46%

Az teljesen rendjén van, hogy a szerelmeddel vártok, pár hónap és elvesztitek, majd jön a "francba, ez tök jó, miért vártunk ilyen sokáig?" és utána jó ideig csináljátok. És igen, néha szétmennek.


DE!

Ezt nehéz megértetni egy fiatallal, aki azt hiszi ez a szüzesség dolog csak egy pici dolog és legyünk már túl rajta!

Igen, át kell esni rajta, sokszor kellemetlen és fáj, de egy kapcsolatot teremt az aktuális partnereddel, sokkal jobban tudod utána szeretni és rá kicsivel már óriási orgiákról álmodozol. És egy kapcsolatban az a jó, hogy ezt az álmodat ki is élheted! De ha csak egy kalanddal csinálod aminek nincs folytatása, akkor hiába esel túl rajta, utána ugyanúgy otthon vagy egyedül, nagyon kívánod a szexet és nincs kivel csinálnod.

És még egy! Igen, maga a szex tök jó érzés, de ha olyannal csinálod, akibe szerelmes vagy az egyszerüen fenomenális!


Egy barátnőm így vesztette el, (szintén 18 évesen, mert nem akart várni), lefeküdt egy kanos ismerősével, aki csak tényleg szexet akart, mert nem volt senkije és utána persze a lány évekig futott utána (tényleg évekig, kb 4-5 éve volt és mostanság tette túl magát rajta, és persze azóta nem is volt kapcsolata).

Persze a srácnak nem kellett, mert nem tetszett neki és csak d*gni akart és miután rájött, hogy a csaj bezsongott kerülte mindenütt.


Szóval én várnék, ebben a korban olyan gyorsan lesz az ember szerelmes, fogadjunk, hogy az idén tuti össze jössz valakivel akit szeretni fogsz és nagyon fogod bánni, hogy nem vártál. (18-19 évesen szinte mindenkinek alakúl valami, főleg lányoknak)

De el is ronthatod az egészet, hogy lefekszel a haverral, teljesen összezavarod az érzelmeidet és utána marcangolnak az érzések.


És még egy utolsó:

Ez első sosem nagy szám (kivéve a szerelmednél), szóval semmit nem nyersz azzal, hogy gyorsan letudod, sőt, inkább egy csomó dolgot bánni fogsz.

2015. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Vegyetek Mar eszre hogy a szulo"k csak azert mondjak ezt,mert nem akarjak a 13-14 eves pici lanyukat terhesen latni.A szulo csaj megprobalja sajat magat megovni egy ujabb gyerekto"l mert ha tul fiatal vagy akkor neki kell nevelnie a gyerekedet.Fel kell no"ni hogy atlass a szavakon.
2015. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De tetszem neki és nem egy alkalom lenne. Már történtek köztünk dolgok.
2015. jan. 9. 13:18
 18/20 anonim ***** válasza:
42%

Sosem értettem ezt a haverral szexelek dolgot.

Együtt lógtok, szórakoztok, beszélgettek meg minden mást amit a haverokkal szokás. Egyszer csak eldöntitek, hogy túl lesztek rajta mert kíváncsiak vagytok rá, hogy milyen? Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy utána csak úgy simán egymás szemébe tudtok nézni és folytatni azokat a programokat amiket eddig csináltatok együtt. Szerintem ezután a barátság félbe szakad.

2015. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Olyannal. Csináld akit szeretsz, mert ha nem megfogod bánni. Én abba a helyzetbe kerültem hogy csak én szeretem őt, de ő engem nem... Csak arra kellett em neki, bár én ezt tudtam. De még is jobb egy olyan valakivel akit szeretsz. Én mán a fordított. Helyezettbe is voltam, hogy ő szetetett, de én őt nem... És az nem volt jo, szval jobb olyannal akit te szeretsz! 17/L
2015. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én egy tök idegen sráccal veszítettem el, és egyáltalán nem bánom. :)

Egy kellemes, aranyos emlék, ahogy kicsit szerencsétlenkedtünk.

2015. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!