Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz ha 14 évesen...

Szerintetek gáz ha 14 évesen úgy érzem, hogy őrültesen el akarom veszíteni a szüzességemet?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy hülye kérdés. Lehetőleg értelmes válaszokat kérnék. Nem olyanokat amiket olyanok írnak akik az egész életüket a gép előtt töltik és csak arra várnak ,hogy fikázhassák más emberek életét közbe ők azok akik semmire nem vitték.
2015. jan. 11. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
az attól függ srác vagy e vagy csaj
2015. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól mert valaki sokat ül a gép előtt, még lehet sikeres a szakmájéban, és lehet hogy éppen a zsír új Yachtjáról ír neked.


Amúgy 14 évesen kezdett nekem is rápörögni az agyam a szexre, ez szerintem ebben a korban normális. Csak még inkább várj a dologgal.

25f

2015. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csaj. Éppen ezért érzem cikinek.
2015. jan. 11. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ilyenkor kezdenek bejönni a hormonok. Ha az öröm/szex izgat akkor nem.

Ha csak az hogy veszítsd el a szüzességed akkor igen.

2015. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy lány vagy miért érzed cikinek? Mert, fiúknak szabad kívánni a szexet 14 évesen lányoknak meg nem?!

A nagy lóf/*szt.

A szexuális életed megítélélse

KU.RVÁRA

NEM

ATTÓL

FÜGG

HOGY

LÁNY

VAGY

E

VAGY

FIÚ

2015. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

első hozzászóló vagyok.


gáznak nem gáz, miért lenne az, senkinek semmi köze hogy te mit érzel, viszont azt tanácsolom mindenképpen várj vele. elég sok csajról tudom hogy mikor vesztette el, aki 15 alatt azoktól kivétel nélkül azt hallottam hogy mind megbánták. akkor jó ötletnek tűnt persze.


#5: mondanám hogy egy ideális világban talán így lenne, de még ott sem. örökös téma ez a csaj sok sráccal lefekszik->r*banc, srác sok csajjal-> menő dolog. én mint srác is azt mondom hogy ez igazságtalan, és ilyen értelemben sajnálom a csajokat. DE. az hogy ez így van rengeteg társadalmi, biológiai és evolúciós oka van, tehát ez így is fog maradni.


ha egy csaj veszti el 14 évesként jobban meg fogják bélyegezni mintha egy rác tenné. igazságos ez? abszolút nem. de így van és így is lesz. senki sem mondta hogy az élet igazságos.

2015. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Mindegyikőtöknek igaza van. Az tudom, hogy beindultak a hormonaim de NAGYOOON szeretném már.
2015. jan. 11. 18:48
 8/10 anonim ***** válasza:
írj rám, segítek:D
2015. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
meg fogod bánni de ha mindenképpen hibát akarsz elkövetni, használj engem és írj privátot :D 18/f
2015. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is így voltam.

Sikerült is. 10 éves kapcsolat lett belőle, 1 pillanatig nem bánom, hogy akkor, és vele történt meg.

2015. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!