Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elvette a szüzességem és...

Elvette a szüzességem és elhagyott? Ezért fújjátok fel annyira?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. A barátommal több mint fél év után feküdtem le, tehát nem kapkodtam el, jó volt a kapcsolatunk. 2 hétre rá elhagyott. A legjobb barátnőm 1 évet várt, nagy volt a szerelem, de rá pár hónapra vége lett. A legtöbb barátnőm és jó magam is megbántuk, hogy ennyit vártunk a nagy szerelemre, aki aztán dobott, semmi nem tart örökké. Miért fújja itt mindenki azt, hogy a nagy szerelemmel lehet csak? Nővérem egy jó barátjával vesztette el, utána össze jöttek és évek óta együtt vannak. Mi értelme várakozni? Úgyis vége..
2015. jan. 12. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
ebből is látszik, hogy nem azon múlik, hogy meddig húzod az agyát a punciddal
2015. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor itt vagyok! Ne várj tovább!


23F

2015. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
slőn megvilágosodás!
2015. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Van példa erre is, meg arra is. Én 4 hónapot vártam megismerkedéstől számítva, és lassan 2 éve együtt vagyunk, nekem megérte várni. (19 voltam)
2015. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak leesett a tantusz :) Make sex! 24/F
2015. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
mi egy évet vártunk anno és utána még négy évig együtt voltunk.
2015. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Látod, nem olyan értékes a puncid, mint ahogy gondoltad...
2015. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Így van az élet nem olyan mint a filmekben. Ahogy odaadtad a puncid már nem volt benne semmi izgalmas.
2015. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Biztosan nem a szüzességed elvesztése volt a szakításotok oka. Ezt ugye te is jól tudod, csak itt próbálod úgy beállítani.

Ha egy kapcsolatnak vége van, annak egyéb okai vannak és pl nem az, hogy csak fél év után feküdtél le valakivel aztán elhagyott. Ezeket a kapcsolat során észre kéne venni és KOMMUNIKÁLNI KÉNE A MÁSIKKAL, ha esetleg valami nem stimmel.


Tudod, azért érdemes várakozni, mivel lehet az elvesztést durva módszerrel is csinálni, ami kihatással lehet a további szexuális életedre. Szóval, ha jobban megismered az adott illetőt, aki tudja, hogy szűz vagy, akkor óvatosabban fog bánni veled.

2015. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom amit látok. Nem nem azon van a hangsúly, hanem ,hogy itt mindenki azt gondolja, csak akkor élvezheti a lány, ha szerelemből teszi, és máshogy nem jó. És ez butaság!
2015. jan. 12. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!